×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2182511

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Który rogalik najsmaczniejszy?

Dnia 4 i 5 listopada na dziale cukierniczym odbył się konkurs zawodowy pod hasłem „Najsmaczniejsze rogale”, do którego przystąpili wszyscy cukiernicy: z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia. Konkurs nawiązywał tematycznie do listopadowej tradycji spożywania rogali. Uczniowie z wielkim zapałem przystąpili do rywalizacji, ich zadaniem było sporządzenie ciasta krucho – drożdżowego, rozwałkowanie ciasta, wycięcie form,

nałożenie nadzienia oraz uformowanie i wypiek rogali. Ocenie podlegały: kształt, kolor, smak, estetyka podania oraz poprawność czynności technologicznych. Wszyscy znakomicie poradzili sobie z postawionymi wymaganiami konkursowymi - wypiekli piękne i przepyszne rogaliki, a po wyczerpującej pracy przystąpili do degustacji swoich i konkurencyjnych wypieków.

 

 • Image1
 • Image10
 • Image11
 • Image12
 • Image2
 • Image3
 • Image4
 • Image5
 • Image6
 • Image7
 • Image8
 • Image9