×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149657

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Gra edukacyjna "Wyzwania życia"!

Dziś w Szkole Przysposabiającej do Pracy gościliśmy przedstawicieli twórców gry "Wyzwania życia". Jest to propozycja edukacyjnej gry planszowej, w której gracze mają możliwość zdobywania wiedzy związanej z dorosłością człowieka oraz podnoszenia kompetencji społecznych. Gra została stworzona, pod kontrolą ekspercką, na podstawie najnowszej wiedzy naukowej z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, psychologii klinicznej i seksuologii,

konsultacji specjalistycznych z profesjonalistami, a także w oparciu o badania. Twórcy gry przeprowadzili rozgrywkę z uczniami SPP, aby zapoznać psycholożkę Agnieszkę Budindorf i pedagożkę Agnieszkę Łukomską z zadaniami, zaleceniami i prawidłową rozgrywką. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym i entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczniów. W ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznego, wszyscy uczniowie SPP będę mieli możliwość zagrania w " Wyzwania życia" pod okiem p. A.Łukomskiej i p. A.Budindorf. Przyjazd twórców gry jak i zakup gry były możliwe dzięki realizacji projektu"To dla na ważne" finansowanego z minigrantu Funduszu Feministycznego. Bardzo dziękujemy pani Klaudii, pani Celinie i panu Mateuszowi za wizytę w naszej szkole!

  • Image1
  • Image2
  • Image3
  • Image4
  • Image5
  • Image6
  • Image7