×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2337021

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu na film krótkometrażowy w zakresie profilaktyki uzależnień

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Przysposabiającej do Pracy, Zasadniczej Szkole Zawodowej, Branżowej Szkole I Stopnia w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku realizowany był program profilaktyczny pt „ARS, czyli jak dbać o miłość” w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu tytoniu i innych środków psychoaktywnych. W toku realizacji programu nauczyciele: Katarzyna Bączalska, Marta Kotarska, Magdalena Sadowska wspólnie z szóstką uczniów stanowiących część grupy teatralnej Światłocień:

Jarosławem Jesionowskim, Mateuszem Przekwasem, Kają Klimek, Agatą Rutecką, Wiktorią Szklarską, Izabelą Lewandowską; przystąpiły do uczestnictwa w konkursie „Szkoła wolna od używek”. Nagrany i zmontowany film krótkometrażowy zwyciężył w etapie powiatowym i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy w rozstrzygniętym etapie wojewódzkim powyższego konkursu, przyznał Zespołowi Szkół nr 3 we Włocławku III miejsce. Uzyskany dyplom został przekazany na ręce dyrekcji. W ramach nagrody został wzbogacony księgozbiór biblioteki szkolnej. Nauczyciele wraz z uczniami dziękują za wsparcie w przygotowaniach konkursowych Pani Dyrektor Ewie Fol, Pani Wicedyrektor Agacie Szulc oraz Pani Kierownik warsztatów szkolnych Barbarze Czubakowskiej. Jednocześnie dziękujemy Pani Magdzie Psykowskiej za pamiątkową fotografię.

Film można obejrzeć pod linkiem http://www.zs3wek.pl/10-zespol-szkol-nr-3/zszspp/2069-szkola-wolna-od-uzywek-wygralismy-etap-powiatowy Linki do organizatora konkursu: - https://www.pssewloclawek.pl/index.php/10-uncategorised/aktualnosci/757-konkurs-szkola-wolna-od-uzywek-rozstrzygniecie-etapu-powiatowego - http://pwisbydgoszcz.pl/?cid=1831