E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517625

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Targi szkół

targiW dniach 27.03.- 28.03.2012r odbyły się w Hali OSiR Włocławskie Targi Szkól, Pracy i Zawodów. Zostały one zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz Cech Rzemiosł Różnych. Podczas imprezy była preznetowana gimnazjalistom m.in. oferta edukacyjna Zasadniczej Szkoły Zawdowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy z ZS Nr3 w specjlanie przygotowanym w hali stoisku. Dodatkowo uczniowie z gastronomii oraz cukiernicy pod opieką nauczycieli Moniki Zdanowskiej

oraz Sylwii Wawrzyniak przygotowali stół dla gości z własnymi wyrobami. Podczas imprezy nasze stoisko odwiedziły liczne grupy uczniów wraz z wychowawcami, pedagogami z innych szkól oraz zainteresowani rodzice. Udział w takiej imprezie to świetna promocja najnowszej oferty edukacyjnej ZSZ i SPP, która uwzględnia zmiany spowodowane wejściem od września 2012r. reformy programowej do szkól ponadginazjalnych. W tym dniu również odwiedziła naszą szkołę kolejna grupa uczniów i nauczycieli, teraz z gimnazjum z Wielgiego, która z zainteresowaniem zapoznała się ofertą kształcenia zawodowego. Zachęcamy innych uczniów z gimnazjów do odwiedzania naszej szkoły z wychowawcami lub pedagogami (po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z dyrektorem szkoły 54 412 10 41) lub śledzenia informacji na stronie internetowej www.zs3z.pl.

  • 000_0258
  • 000_0259
  • 000_0260