×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2149684

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Wyjazd do Kłóbki

W dniu 26.10.2018 r odbył się wspólny wyjazd uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy do Kłóbki i Kowala szlakiem ciekawych miejsc nie tylko pod względem przyrodniczym ale również historycznym. Wyjazd odbył się w ramach projektu pn. " Święto Niepodległości a tradycje kujawskie", finansowanego przez Fundację "ANWIL dla Włocławka" a realizowanego we współpracy Zespołu Szkół nr 3 i Fundacji Caietanus. W ramach wyjazdu uczniowie odwiedzili ośrodek edukacji ekologicznej w Kowalu,

gdzie uczniowie poznali walory przyrodnicze Parku oraz miejsca pamięci znajdujące się w tych okolicach. Następnie posłuchali opowieści Pana Piotra, mieszkańca Kowal, który przybliżył uczestnikom wycieczki miejsce pamięci, znajdujące się w centrum miasteczka. Po wysłuchaniu ciekawych historii, wykonaniu zdjęć, grupa udała się do Kłóbki, skansenu wsi kujawskiej, w której uczniowie poznali min. tradycyjnie urządzenia, maszyny, które służyły do pozyskiwania ziarna, z którego potem była mąka i chleb. uczniowie zobaczyli stary wiatrak, maneż, kuźnię, starą dawna chatę wiejską i mnóstwo zwierząt gospodarskich. Udział uczniów w wycieczce pozwolił rozszerzyć wiedzę na temat rodzinnych i lokalnych tradycji, ciekawych miejsc historycznych i przyrodniczych.

  • 20181105_144454
  • 20181105_144557
  • DSCN2854 z1
  • DSCN2892z2
  • DSCN2923z3
  • DSCN2937z4
  • DSCN2970z5
  • DSCN2975z6
  • DSCN3000z7
  • DSCN3005z7