E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2517558

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Spotkanie w Polskim Związku Głuchych

pzgW dniu 13.03.2012r w siedzibie Polskiego Związku Głuchych we Włlocławku odbyło się spotkanie członków i sympatyków związku, na którym została zaprezentowana oferta edukacyjna i inna działalność na rzecz osób niepełnosprawnych Zespołu Szkół Nr3 z Włocławka. Przedstawiono formy wsparcia specjalistycznego począwszy od wczesnego wspomagania dzieci, przedszkole, szkołe podstawową, gimnazjum do szkół ponagimnazjalnych. Uczestnicy spokania zostali również zapoznani i zachęceni do udziału w rozpoczynającym sie projekcie unijnym "Chcemy być potrzebni-twórcze zajęcia zawodowe".

Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem o czym świadczy duża liczba uczestników. Wśród zgromadzonych byli rodzice dzieci, dorośli oraz młodzież z zaburzeniami słuchu. Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyniło się do przekazania informacji na temat oferty Zespołu Szkół Nr3 oraz zwiększenia wspólpracy na rzecz osób niepełnosprawnych.

  • DSCF9159
  • DSCF9160
  • DSCF9161
  • DSCF9164
  • DSCF9165
  • DSCF9167
  • DSCF9174
  • DSCF9185
  • DSCF9186