×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2019

Bezpieczniki Taurona

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2/2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1/2

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Serce - w podziękowaniu dla ludzi dobrej woli!

Andrzejki w SPP

11 listopada - Akademia szkolna

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Statystyki

Odsłon artykułów:
2292863

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!
W poprzednim roku za okazane przez Państwa wsparcie m.in. zakupiliśmy serca na nakrętki :)

 

Wycieczka do Zakopanego

W dniach 12.06-17.06.2018 r odbyła się wycieczka do Zakopanego a uczestnikami byli uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Zespole Szkół nr 3 . W czasie wycieczki uczniowie wędrowali po górskich szlakach. Pierwszy dzień przywitał nas dość dobrą pogodą, jednak w ciągu dnia nasunęły się chmury i podczas wędrówki na Morskie Oko

padał deszcz. Grupa zameldowała się w Schronisku nad Morskim Okiem, gdzie był zarezerwowany nocleg już pół roku wcześniej. Nocleg w wieloosobowym pokoju był jedną z większych atrakcji wycieczki i bardzo zintegrował wszystkich uczestników. Następnego dnia zeszliśmy w dół i wraz z przewodnikiem grupa udała się do Doliny Strążyskiej, gdzie uczestnicy dotarli do wodospadu pod Giewontem. Po przejściu pod Reglami, zakupach oscypków w bacówce, grupa udała się pod skocznię. Po zwiedzaniu czekał na uczniów pyszny posiłek. W kolejnym dniu było wyjście do Doliny Kościeliskiej, w kierunku Schroniska na Ornaku. Po deszczu wypogodziło się i można było podziwiać piękne widoki gór. Po odpoczynku w Ornaku grupa weszła pod Smreczyński Staw.Po zejściu z Doliny Kościeliskiej , grupa dotarła do Krzeptówek, skąd jak na dłoni było widać Giewont. Po obiedzie w ramach relaksu grupa udała się do aqua parku. W ostatnim dniu została Gubałówka , ryneczek i Krupówki. Z Gubałówki rozpościerał się piękny widok na góry i niżej położone miasto. Po zwiedzaniu i dokonaniu zakupu oscypków uczniowie udali się na obiad a potem trzeba było przygotować do powrotu. Czas szybko minął i trzeba było wrócić do obowiązków szkolnych. Wycieczka została dofinansowana z Fundacji Caietanus. Dziękujemy wszystkim,którzy pomogli w realizacji marzeń wielu uczniów,dla wielu była to pierwsza wizyta w Zakopanem i pierwsze wędrówki w górach. Niezapomniane przeżycie i z całego serducha podziękowania dla wszystkich,którzy pomogli w sfinalizowaniu tego przedsięwzięcia.

 • DSC_0433
 • DSC_0434
 • DSC_0441
 • DSC_0459
 • DSC_0460
 • DSC_0474
 • DSC_0500
 • DSC_0546
 • DSC_0547
 • DSC_0607
 • DSC_0628
 • DSC_0637
 • DSC_0644
 • DSC_0655
 • DSC_0682
 • DSC_0714
 • DSC_0740
 • DSC_0751
 • DSC_0775
 • DSC_0788
 • DSC_0798
 • DSC_0801
 • DSC_0852
 • DSC_0853
 • DSC_0861
 • DSC_0903
 • DSC_0921-2
 • DSC_1015
 • DSC_1021
 • DSC_1029
 • DSC_1048
 • DSC_1077
 • DSC_1085
 • DSC_1087
 • DSC_1097
 • DSC_1098
 • DSC_1100