E-SZKOŁA ZS3 nr 3

×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Wakacyjny Kodeks Bezpiecznych Zachowań

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Maria Grzegorzewska

Akademia szkolna online - 3 Maja

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

ABC Konsumenta

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2668173

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

REKRUTACJA 2020/2021 ZS3

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

To był Bal!

bal charytatywnyDyrekcja Zespołu Szkół Nr 3 wraz z Międzyzakładową Organizacją Związków Zawodowych NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Szkolnictwa Wyższego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej oraz Zarządem Regionu NSZZ Solidarność Toruńsko-Włocławskiego oddział we Włocławku, po raz kolejny zorganizowała bal charytatywny, podczas którego zlicytowane zostały prace artystyczne naszych uczniów oraz przedmioty znanych i cenionych ludzi, pragnących wesprzeć niepełnosprawną młodzież naszej szkoły.Zebrane fundusze pozwolą na doposażenie specjalistycznym sprzętem pracowni muzykoterapii, która pomaga naszym uczniom w pełniejszym poznawaniu otaczającego ich świata. Podczas balu odbyła się aukcja przedmiotów przekazanych przez znane osobistości min . Parę Prezydencką RP Annę i Bronisława Komorowskich, Prezydenta RP Lecha Wałęsę, Marszałek Sejmu RP Ewę Kierzkowską, Biskupa Wiesława Alojzego Meringa - dzieła Brygidy Ingrid Mrozek z Gdańska, aktorkę Annę Dymną, Marcina Wyrostka, Posłów RP regionalnych artystów i innych sympatyków szkoły.Dyrekcja ZS Nr3 podczas balu podziękowała związkom- organizatorom poprzedniego balu za zebrane środki, które w 2010r zostały przeznaczone na letni wypoczynek 20 os grupy uczniów w górach. Bal odbył się w restauracji "Gościniec" we Włocławku. Do Tańca przygrywał zespół muzyczny "Fokus". Zebrane środki i cały dochód z imprezy zostanie wykorzystany na wyżej wskazany cel. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom balu AD 2011 za udział, za przekazane środki podczas aukcji oraz liczne deklaracje wsparcia finansowego przedsięwzięcia dotyczącego doposażenia w sprzęt muzykoterapii. Zapraszamy do galerii zdjęć pod linkami:www.q4.pl oraz www.wlc.pl