Grupa uczniów w przedsiębiorstwie Saniko15 września Przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Przedsiębiorstwa Gospodarki komunalnej Saniko w ramach 28 akcji Sprzątania Świata Polska 2021 ,,Myślę, więc nie śmiecę".

Zabawy plastyczne15 września Przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Poprzez zabawy dzieci ćwiczyły kreatywność, spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową oraz motorykę małą.

słodki poczęstunek przy stole1 czerwca to dzień wszystkich dzieci. Przedszkolaki świętowały podwójną uroczystość: Dzień Dziecka i 5-te urodziny Antosia. Były dyplomy, upominki, zabawa. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechu i radości.

Dziecko sadzi kwiatkiDzieci przedszkolne z Grupy 1 brały czynny udział w zajęciach z wykorzystaniem elementów hortiterapii. Wspólnie z nauczycielem sadziły w donicy wiosenne kwiaty. Przedszkolaki w dalszym ciągu obserwują i opiekują się nimi.

zabawa dzieci na świeżym powietrzuKorzystając z momentu, kiedy słoneczko przedarło się przez chmury. Przedszkolaki bawiły się na szkolnym placu zieleni. Łapały bańki mydlane, piłki a także oglądały roślinki w szkolnym ogródku.