Prezenty dala chłopcówNajfajniejsze chłopaki są w naszym przedszkolu. Wszystkim dużym i małym chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego🌷

Prezenty z okazji Dnia Przedszkolaka20 września, jak co roku w naszym przedszkolu, świętowaliśmy "Dzień Przedszkolaka". Nasi Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w przygotowanych przez Panie zabawach tanecznych i ruchowych. Dzieci tańczyły w kręgu, bardzo chętnie wykonywały zadania z chustą animacyjną, balonami i piłką. Ale było fajnie! Do tego kolorowy tunel do pokonania na czworakach, a na pamiątkę zdjęcia. Nie obyło się również bez drobnego poczęstunku i małego upominku.

Dzień kropki - prace dzieci15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów i pasji. Przedszkolne grupy biedronki, motylki, żabki i misie z radością przystąpiły do kreatywnych zadań. Taki kropkowy dzień😊

Naklejki programu Kubusiowi Przyjaciele Natury - Misja SklepPrzedszkolaki świetnie poradziły sobie z kolejnym zadaniem powierzonym im przez Kubusia - Misja Sklep w ramach Programu Kubusiowi Przyjaciele Natury zrealizowana! Dzieci po obejrzeniu filmu wiedzą, że należy dbać o zdrowie odpowiednio się odżywiając i troszcząc się o kondycję fizyczną. Wiedzą także jak należy rozsądnie robić zakupy przygotowując wcześniej listę tego, co faktycznie jest potrzebne oraz zabierając ze sobą torbę wielokrotnego użytku by zadbać o środowisko. Dzieci zdają sobie także sprawę z tego, że uprawiając sport należy zaopatrzyć się w kask i ochraniacze. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zabawie ruchowej, a także bawiły się w sklep wybierając obrazki takie jak na ich listach zakupów. Na koniec z uśmiechem degustowały sok Kubuś.

Uczestnicy Dnia Rodziny6 czerwca był ważnym dniem dla przedszkolaków i ich rodziców. Tego dnia obchodziliśmy pierwszy Dzień Rodziny w sportowym klimacie. W sali gimnastycznej rozegraliśmy wiele konkurencji sportowych opartych na rodzinnej i koleżeńskiej więzi. Przekonaliśmy się, że Tatusiowie potrafią pięknie robić pompki, a Mamusie potrafią rzucać do kosza i biec z dzieckiem na ręku. Zabawa z chustą zjednoczyła wszystkich, a taniec przypieczętował całą zabawę.