słodki poczęstunek przy stole1 czerwca to dzień wszystkich dzieci. Przedszkolaki świętowały podwójną uroczystość: Dzień Dziecka i 5-te urodziny Antosia. Były dyplomy, upominki, zabawa. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechu i radości.

Dziecko sadzi kwiatkiDzieci przedszkolne z Grupy 1 brały czynny udział w zajęciach z wykorzystaniem elementów hortiterapii. Wspólnie z nauczycielem sadziły w donicy wiosenne kwiaty. Przedszkolaki w dalszym ciągu obserwują i opiekują się nimi.

zabawa dzieci na świeżym powietrzuKorzystając z momentu, kiedy słoneczko przedarło się przez chmury. Przedszkolaki bawiły się na szkolnym placu zieleni. Łapały bańki mydlane, piłki a także oglądały roślinki w szkolnym ogródku.

Dzieci bawią się na podłodzeW kwietniu w przedszkolu odbyły się zajęcia z przedstawicielem Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej.
Dzieci rozpoznawały na obrazkach ptaki, które przylatują do nas na wiosnę, poznawały zapachy wiosennych kwiatów oraz wykonały żabę z gotowych elementów.

Wspólna zabawa dzieciW ramach Światowego Dnia Autyzmu dzieci z grupy Biedronki z Przedszkola Akademickiego włączyły się do akcji "Dzieci dzieciom".
Wykonały zabawkę sensoryczną dla dzieci z naszego przedszkola.
Dziękujemy za wielkie serduszka!