×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2087078

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Wolontariat-nasza wizytówka!

wizytówkaZapraszamy do zapoznania się z naszą wizytówką. Staraliśmy się pokazać Wam czym się zajmujemy, w jakim celu prowadzimy nasze kółko oraz jak wyglądają nasze codzienne zajęcia. Zapraszamy :) Czytaj całość...

Jak uczymy się odpowiedzalności wobec innych

wolontariatW Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Maluch" we Włocławku do zadań realizowanych przez wolontariuszy należą: pomoc w realizowaniu zajęć dydaktycznych dzieci, pomoc w rozwijaniu zainteresowań maluchów, udział w grach i zabawach z dziećmi, pomoc w opiece podczas zajęć w grupach, czynności porządkowo - higieniczne, pomoc przy karmieniu, wychodzenie z dziećmi na spacery. Praca z dziećmi w wieku od 0 do 7 lat wiąże się nierzadko z dźwiganiem dzieci,

 

noszeniem ich na rękach, przebieraniem, myciem, poświęcaniem im ciągłej uwagi. Trzeba być osobą bardzo cierpliwą i kontaktową.  Wolontariusze uczą się odpowiedzialności  i chętnie pomagają w czynnościach życia codziennego. W rzeczywistości otrzymują wynagrodzenie niematerialne: spełnienie swoich motywacji, poczucie sensu, uznanie, podwyższenie samooceny.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9