×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Statystyki

Odsłon artykułów:
2102673

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Wiosna tuż, tuż...

Chociaż zima jeszcze nie zeszła z kalendarza, to w świetlicy pojawiła się już wiosna. Dzieci pod kierunkiem wychowawców wykonały pierwsze dekoracje wiosenne. Pokolorowały i powycinały kwiaty, następnie ozdobiły nimi świetlicowy płotek. Pomalowały również farbami kolorowanki, które zostały powieszone w galerii prac. Tak oto w świetlicy zrobiło się kolorowo i wiosennie.

 

  • 20170303_142808-horz (Copy)
  • 20170303_142859 (Copy)