×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2040050

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

O godności ludzi z upośledzeniem umysłowym ...

Godność człowieka wyraża się w pragnieniu posiadaniu szacunku przez jednostkę ludzką przez wzgląd na jej różnorakie zasługi niematerialne. Sam fakt bycia człowiekiem stanowi jego godność osobową, natomiast godność osobowościowa jest właściwa człowiekowi dzięki trudowi, jaki on wnosi w społeczeństwo i podlega ocenie z punktu widzenia etyki rozwoju. >> Czytaj całość...