×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2102677

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

O godności ludzi z upośledzeniem umysłowym ...

Godność człowieka wyraża się w pragnieniu posiadaniu szacunku przez jednostkę ludzką przez wzgląd na jej różnorakie zasługi niematerialne. Sam fakt bycia człowiekiem stanowi jego godność osobową, natomiast godność osobowościowa jest właściwa człowiekowi dzięki trudowi, jaki on wnosi w społeczeństwo i podlega ocenie z punktu widzenia etyki rozwoju. >> Czytaj całość...