×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2040071

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Zachowania samobójcze

Samobójstwo to świadome działanie zagrażające życiu. Skutkiem samobójstwa jest zawsze zejście śmiertelne. Próba samobójcza to określone działanie, które mogłyby doprowadzić do śmierci. Zachowania samobójcze (suicydalne) to ? myśli samobójcze, zamierzone uszkodzenia, groźby i próby samobójcze oraz samobójstwo dokonane. Każdy nieprzypadkowy akt uszkodzenia z intencją lub bez intencji śmierci są to zamierzone samouszkodzenia , które mogą stanowić istotny czynnik ryzyka samobójstw dokonanych. Do nich zaliczamy :

 Pobierz całość publikacji >>zachowania samobójcze<<