×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2087095

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Koło muzyczne - nasza wizytówka!

wizytówkaZapraszamy do zapoznania się z naszą wizytówką. Staraliśmy się pokazać Wam czym się zajmujemy, w jakim celu prowadzimy nasze kółko oraz jak wyglądają nasze codzienne zajęcia. Zapraszamy :) Czytaj całość...

SPP w DPS Włocławek

Spp w Dps WłocławekDnia 22. lutego grupa uczniów naszej szkoły udała się z wizytą do Domu Pomocy Społecznej mieszczącego się przy ulicy Nowomiejskiej 19. Młodzież przygotowała krótki recital muzyczny pod kierunkiem pani Zofii Derkowskiej. Muzyka - chwilami sentymentalna - bardzo rozczuliła pensjonariuszy, którzy chętnie włączali się do śpiewu. Radosna atmosfera udzielała się wszystkim obecnym na występie uczestnikom. Rozlegające się dokoła brawa były dla nas najlepszym dowodem na doskonałą zabawę i mile spędzony wspólnie czas.Słodki poczęstunek zakończył naszą wizytę. Pensjonariusze oczekują nas najpóźniej w marcu. Już myślimy nad nowym repertuarem.

  • 100_0395
  • 100_0396
  • 100_0397
  • 100_0399
  • 100_0400