Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Statystyki

Odsłon artykułów:
2088351

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

W Centrum Edukacji Ekologicznej

Dnia 23 października uczestnicy koła regionalno-przyrodniczego wybrali się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na warsztaty pt,, Mówimy nie bezmyślnym zakupom - budujemy społeczeństwo recyklingu”. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak rozsądnie robić zakupy,

Czytaj więcej...

W Straży Miejskiej

Dnia 29.05.2017r. uczestnicy koła regionalno- przyrodniczego odwiedzili Straż Miejską we Włocławku, która jest jednostką organizacyjną Gminy Miasta Włocławek, powołaną do ochrony porządku publicznego. Tematem spotkania było ''Bezpieczeństwo i odpowiedzialność karna". Zwiedziliśmy główmy budynek straży, a następnie obejrzeliśmy samochody, którymi porusza się Straż Miejska. Dowiedzieliśmy się o obowiązkach strażników miejskich, którzy wykonując swoją pracę muszą wykazać

Czytaj więcej...

W Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej

Wczoraj, 20 maja uczennice Koła Regionalno- Przyrodniczego wraz z opiekunami odbyły niecodzienną lekcję muzealną na temat włocławskich historii wiślanych w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej. Spotkanie prowadził pracownik muzeum w atrakcyjnej scenerii zabytkowej. Pan Tomasz opowiadał o licznych wydarzeniach, których miejscem była Wisła we Włocławku. Ramy czasowe obejmowały wielowątkowe historie od wybudowania bulwarów do ukończenia stopnia wodnego.

Czytaj więcej...

Zwierzęta ze stali

24.05.2017r. uczniowie z kółka regionalno-przyrodniczego pod opieką nauczycielek odwiedzili Galerię Sztuki Współczesnej, która jest samorządową instytucją kultury Miasta Włocławek. Celem wyjścia była wystawa nietypowych prac. Rzeźba pani Marioli Wawrzusiak zatytułowana ,, Zwierzęta domowe” zachwyciła nas wszystkich. To opowieść nie o domowych zwierzętach w potocznym rozumieniu lecz historia o ciekawych stworach, frapujących lub przerażających.

Czytaj więcej...

Spotkanie w kręgu kobiet...

Dnia 08.03.2017r. koło regionalno-przyrodnicze z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zorganizowało spotkanie żeby wspólnie świętować.Przy wspólnym stole w dobrych humorach i nastrojową muzyką w tle rozmawialiśmy na różne tematy. Dyskusji nie było końca. Dziewczęta otrzymały tulipany.W miłej i sympatycznej atmosferze spotkanie dobiegło końca.

Czytaj więcej...