×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2064465

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Wrażenia z wycieczki do Trójmiasta!

W Zespole Szkół Nr 3 realizowany jest projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Włocławek pt. "Z mapą w ręku". Założeniem projektu jest zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży poprzez prowadzenie ciekawych zajęć pozalekcyjnych, w tym rozwijanie zainteresowań.

W ramach projektu były prowadzone zajęcia z posługiwania się mapą, odpowiedniego i atrakcyjnego planowania wolnego czasu a poprzez to zdobyć wiedzę o ciekawych nowych miejscach. W dniach 30.05.2014r. - 01.06.2014r. uczniowie SPP wyjechali do Trójmiasta. Uczestnicy wyjazdu zwiedzali okolicę, zabytki miasta Gdańska, z wykorzystaniem nabytych wcześniej na spotkaniach umiejętności topograficzno- kartograficznych, spacerowali plażą wzdłuż morza kierując się na Molo w Sopocie. W czasie zajęć będzie realizowany program profilaktyczny. Uczestnicy wyjazdu mogli również zobaczyć port, molo w Sopocie, oraz nowoczestny stadion zbudowany na Euro 2012r. Uczstniczyli również w imprezie sportowej "tyczka na molo" oraz mogli posłuchac koncertów festiwalowych, odbywającego się "Sopot Trendy". Pogoda dopisywała wycieczkowiczom. W galerii zdjęciowej możemy już poczuć zbliżające się wakacje.

Opiekunowie: Iwona Piątkowska, Magdalena Balcerzak, Elżbieta Kordysiewicz, Izabela Kwiatkowska

 • DSC_0123
 • DSC_0141
 • DSC_0151
 • DSC_0157
 • DSC_0166
 • DSC_0171
 • DSC_0187
 • DSC_0189
 • DSC_0191
 • DSC_0207
 • DSC_0219
 • DSC_0235
 • DSC_0243
 • DSC_0299
 • DSC_1255
 • DSC_1260
 • DSC_1279
 • DSC_1281
 • DSC_1322