×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2087127

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Mleko i jego przetwory - wyjście do KeSeM

Serki, jogurty, kefiry, twarogi czy maślanka, to smaczne produkty włocławskiej Firmy- Kujawskiej Spółdzielni Mleczarskiej we Włocławku. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3, uczestniczący w projekcie pn. "Kuchenne doświadczenia", wzięli udział w wycieczce do KeSeM-u, w którym mogli zobaczyć linię produkcyjną sera krajanki, klinika czy śmietanowego. Wyjście odbyło się w ramach realizowanego projektu, finansowanego z Fundacji "ANWIL dla Włocławka".

Czytaj więcej...

Wycieczka do Jastrzębiej Góry

W dniach 25 – 28.04.2017 r. odbyła się wycieczka uczniów z ZSZ i SPP do Jastrzębiej Góry. W wyjeździe brali udział w szczególności uczestnicy koła turystycznego działającego w szkole. Dzięki staraniom fundatora Fundacji Caietanus p. Krzysztofa Kowalskiego oraz sponsorów Małgorzaty i Romana Zwiercan zostaliśmy zakwaterowani w pięknym ośrodku z ogrodem. Nasz pobyt nad morzem nie ograniczył się tylko do tej urokliwej miejscowości. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Czytaj więcej...

Przygotowania do Pikniku Rodzinnego - szkolne wypieki!

Już sobotę Rodzinny Piknik, impreza przygotowywana przez Zespół Szkól Nr3. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy pod kierunkiem nauczycieli przygotowywali wypieki na sobotnią imprezę plenerową. Nauka czynności pracy na zajęciach z przysposobienia do pracy ma na celu przygotowanie ucznia

Czytaj więcej...

Na zajęciach w Szkole Przysposabiającej do Pracy nigdy nie bywa nudno!

W Szkole Przysposabiającej do Pracy nie zostajemy w tyle, jeśli chodzi o światowe trendy... Na ich punkcie oszalały dzieci – i dziewczynki, i chłopcy – a nawet dorośli, bo noszą je m.in. brytyjski książę William i Miley Cyrus. Mowa oczywiście o najmodniejszych w tym sezonie bransoletkach z gumek.

Czytaj więcej...

Ekologiczna przygoda

W dniach 11-12.06.2014r uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wyjechali do Gorenia Dużego, gdzie znajduje się zielona szkoła. Pobyt w zielonej szkole mógł się odbyć dzięki realizacji projektu pt.? Ekologiczna Przygoda?, na który uzyskano dotacje z Fundacji PKO BP w Warszawie.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu "Dla mojej Mamy" - recytacja lub śpiew

Dnia 03 czerwca 2014r. w Szkole Przysposobienia do Pracy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ?Dla mojej Mamy ? recytacja lub śpiew.? I miejsce zajęli: Joanna Przybyłowska z SPP A3 i Mateusz Szlachtewicz z SPP E3, II miejsce zajęli: Paulina Kruszyńska z SPP D3 i Patryk Kalinowski z SPP E2, III miejsce zajęli:

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy ogródek szkolny!

Dnia 29.05.2014r. w naszej szkole odbył się konkurs na " Najładniejszy ogródek szkolny". Wszyscy uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy włożyli dużo pracy, aby działki szkolne wyglądały bardzo ładnie. W wyniku głosowania I miejsce zdobyła klasa F3, II miejsce klasa C3, III miejsce zajęły jednakową

Czytaj więcej...

Wrażenia z wycieczki do Trójmiasta!

W Zespole Szkół Nr 3 realizowany jest projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Włocławek pt. "Z mapą w ręku". Założeniem projektu jest zagospodarowanie czasu wolnego młodzieży poprzez prowadzenie ciekawych zajęć pozalekcyjnych, w tym rozwijanie zainteresowań.

Czytaj więcej...

To, co każdy uczeń wiedzieć powinien

W dniu 26 maja 2014 r. odbył się konkurs wiedzy ogólnej pod hasłem: ,,To, co każdy uczeń wiedzieć powinien". Konkurs zorganizowany był dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Celem konkursu było umożliwienie uczniom sprawdzenia swojej wiedzy ogólnej oraz znajomości podstawowych treści z życia.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Multikina i C.H. Wzorcownia

W dniu 29.05.2014r. uczniowie z klasy SPP E2 wraz z opiekunami p. M. Gazdulską oraz p. A. Wiśniewską-Koperską udali się na wycieczkę integracyjną, podczas której obejrzeli film pt. ?Rio 2?, będący kontynuacją barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011.

Czytaj więcej...

Rajd rowerowy

We wtorek 27 maja 2014 r. odbył się Rajd rowerowy pod hasłem ?Ruch to zdrowie?. Celem rajdu rowerowego była popularyzacja turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku, oraz zaprezentowanie bogactwa fauny i flory na terenach wokół Jeziora Łuba. Po omówieniu podstawowych przepisów ruchu drogowego

Czytaj więcej...

W Kujawsko- Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce

W dniu 22 maja 2014 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z inicjatywy naszej pani bibliotekarki Elżbiety Krzemińskiej uczestniczyli w wycieczce do Kujawsko ? Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce. Jednego z najmłodszych skansenów w Polsce.

Czytaj więcej...