×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969107

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Po raz kolejny wróciliśmy z nagrodami!!!

Sukcesem zakończył się udział uczennic klasy III B ZSZ w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym organizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek. Spośród 40 nadesłanych prac laureatkami w kategorii szkół średnich zostały: Izabela Brzezińska -I m-ce oraz Agnieszka Zakrzewska II m-ce.

Czytaj więcej...

Zdrowo i smacznie- nasi kucharze potrafią gotować

Kucharz to zawód, który zawsze będzie potrzebny, bo przecież posiłki w postaci potraw są potrzebne człowiekowi do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Nasi uczniowie uczą sie zawodu podczas praktyk w warsztatach szkolnych, ale nie tylko.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu geograficznego

Rozstrzygnięcie konkursu geograficznego Magdalena Balcerzak, Iwona Piątkowska Dnia 13 czerwca 2014r. rozstrzygnięty został konkurs geograficzny z ?Wiedzy o Polsce?. Celem konkursu było uporządkowanie i ugruntowanie wiedzy związanej z geografią naszego kraju. Zwycięzcom gratulujemy !!!

Czytaj więcej...

Pożegnanie absolwentów ZSZ

13 czerwca pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Podczas uroczystości panowała atmosfera wzruszenia, a w niejednym oku pojawiły się łzy. Te ostatnie chwile były podsumowaniem ich trzyletniej nauki, przypomnieniem sukcesów, radości i codziennego szkolnego życia.

Czytaj więcej...

To MY - OGRODNICY ze Szkoły Zawodowej!!!

Opanowaliśmy już niemal cały Włocławek. Plac Wolności, Plac Teatralny, ogród przy Pałacu Bursztynowym, tunele foliowe. A wszystko to w ramach praktyk zawodowych, jakie zapewniła nam szkoła. Siejemy, sadzimy, pielęgnujemy rośliny a przy tym dobrze się bawimy.

Czytaj więcej...

Pokaz stołu wielkanocnego

W dniu 16.04. 2014 r w holu głównym odbył się pokaz stołu wielkanocnego (sposobu dekoracji i nakrycia do wielkanocnego śniadania. Nauczyciele i uczniowie Szkoły Zawodowej przygotowali dekoracje oraz potrawę wielkanocną, która była dawniej na Kujawach podawana do wielkanocnego śniadania.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs "Ja to wiem"

W dniu 13 marca 2014r.odbył się szkolny konkurs ?Ja to wiem? dla uczniów ZSZ. Była to już IV edycja konkursu promującego wiedzę ogólną. Miał on na celu popularyzację i rozwijanie zainteresowań młodzieży oraz podejmowanie intelektualnych wyzwań.

Czytaj więcej...

Konkurs historyczny - II Wojna Światowa

W dniu 24 lutego 2014 r odbył się szkolny konkurs historyczny ? II Wojna Światowa. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przeszłością, zachodzącymi w niej procesami i przemianami. Rozwijanie sprawności umysłowych oraz osobistych zainteresowań.

Czytaj więcej...

Uwaga! Termin próbnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

Dnia 25 lutego 2014r. o godz. 11:30 w sali gimnastycznej odbędzie się próbny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe - część pisemna, dla wszystkich uczniów klas kończących i absolwentów, którzy złożyli deklarację.

Konkurs Matematyczny w ZSZ

W dniu 21 stycznia 2014r odbył się szkolny konkurs matematyczny. Celem organizacji tego przedsięwzięcia było: - rozwijanie zainteresowania matematyką wśród uczniów, - doskonalenie sprawności liczeniowej i logicznego myślenia, - wprowadzenie zdrowej rywalizacji wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów ZSZ

W dniu 20 grudnia grupa uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród i wyróżnień w Nadleśnictwie Włocławek. W ramach działalności Szkolnego Klubu Ekologicznego "Nasza Ziemia" uczniowie pod kierunkiem pani Danuty Langi i pani Agnieszki Łukomskiej

Czytaj więcej...

Konkurs na Najlepszego Sprzedawcę

Dnia 3 grudnia 2013 odbył się konkurs szkolny ?Najlepszy Sprzedawca?. Osoby biorące udział w konkursie musiały wykazać się umiejętnością obsługi klienta zarówno po polsku jak i angielsku, kasy fiskalnej jak również elektronicznej wagi sklepowej.

Czytaj więcej...