×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Życzliwy Włocławek w naszej szkole

Zasady dobrego wychowania

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Ognisko patriotyczne

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1988107

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Dzień Babci i Dziadka!

12 lutego w naszej szkole było fajnie i wesoło, bo Babcie i Dziadków mieliśmy wokoło… Babcie i Dziadkowie są w naszym życiu szczególnie ważnymi Osobami. Chociaż jako dzieci pewnie nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak z czasem staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych przy boku Babci i Dziadka powodują, że zaczynamy postrzegać dzieciństwo jako czas wyjątkowy.

Jesteśmy im wdzięczni za wszystko – za miłość, ciepłe słowa, beztroski czas… I właśnie w podziękowaniu za bezwarunkową miłość tym, którzy przeszli przez życie uśmiechając się do każdej chwili, grupa naszych przedszkolaków oraz uczniowie szkoły podstawowej przygotowali z okazji Dnia Babci i Dziadka wyjątkową uroczystość. Nie zabrakło ciepłych słów, wspomnień wyrażanych piosenkami, historii piaskiem pisanej, wspólnej zabawy dziadków i wnuków przy piosence „ Boogie – woogie”. A na koniec był słodki poczęstunek oraz drobne upominki dla Naszych Najukochańszych Dziadków. Uroczystość przygotowali uczniowie pod kierunkiem pań: Katarzyny Zaroślińskiej, Magdaleny Jakubowskiej, Olgi Kozakiewicz, Moniki Szafrańskiej, Anny Kaźmierczak. Uroczystość upiększyła dekoracja wykonana przez panią Wiolettę Wawrzonkowską.

 • DSC_0108
 • DSC_0112
 • DSC_0114
 • DSC_0122
 • DSC_0135
 • DSC_0154
 • DSC_0159
 • DSC_0166
 • DSC_0179
 • DSC_0191
 • DSC_0203
 • DSC_0206
 • DSC_0207
 • DSC_0209
 • DSC_0210
 • DSC_0215
 • DSC_0223
 • DSC_0225
 • DSC_0230
 • DSC_0239
 • DSC_0243
 • DSC_0246
 • DSC_0254
 • DSC_0263
 • DSC_0267
 • DSC_0273
 • DSC_0276