×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Życzliwy Włocławek w naszej szkole

Zasady dobrego wychowania

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Ognisko patriotyczne

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2006243

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2010

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku sercem sztabu dowodzenia Szlachetnej Paczki na terenie Włocławka!!

SZLACHETNA PACZKA jest coroczną akcją zrzeszającą pod swoimi skrzydłami wolontariuszy, darczyńców, a co najważniejsze rodziny potrzebujące czasami podstawowych rzeczy do życia. Tegoroczna edycja SZP na terenie Włocławka jest rekordowa pod kilkoma względami. Z jednej strony udało nam się zaangażować 50 wolontariuszy, którzy od września prężnie działając, zaprosili do współpracy większość włocławskich firm i prywatnych przedsiębiorstw.

Z drugiej strony, ilość rodzin oczekujących na pomoc (90) pokazuje skalę problemu, jakim jest bieda na terenie naszego miasta. Dla naszej szkoły tegoroczna edycja SZP jest ważna jeszcze z jednego względu… To właśnie z naszego grona pedagogicznego pochodzi największa liczba wolontariuszy! Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ewy Fol mogliśmy organizować w salach lekcyjnych spotkania lidera z podopiecznymi oraz szkolenia wolontariuszy. Gościliśmy u nas media włocławskie, przez co o zaangażowaniu szkoły w pomoc SZP wie już całe województwo kujawsko-pomorskie. Wielkim wydarzeniem na terenie naszej szkoły będzie tzw. „weekend cudów” 8-9.12.2018. To wtedy właśnie wolontariusze i darczyńcy będą mogli w końcu się spotkać, porozmawiać, a co najważniejsze, ci drudzy przekażą paczki dla swoich rodzin. Będzie się to wszystko działo w „magazynie”, czyli w budynku Branżowej Szkoły I. Jeżeli ktoś jeszcze pragnie razem z nami „dotknąć nieba”, proszony jest o kontakt z liderem p. Martą Pałucką-Lewandowską.

 • Fot 1
 • Fot 2
 • Fot 3
 • Fot 4
 • Fot 5
 • IMG_0354
 • IMG_0356
 • IMG_0366
 • IMG_0370
 • IMG_0776
 • IMG_1106
 • IMG_1282