×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969062

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku sercem sztabu dowodzenia Szlachetnej Paczki na terenie Włocławka!!

SZLACHETNA PACZKA jest coroczną akcją zrzeszającą pod swoimi skrzydłami wolontariuszy, darczyńców, a co najważniejsze rodziny potrzebujące czasami podstawowych rzeczy do życia. Tegoroczna edycja SZP na terenie Włocławka jest rekordowa pod kilkoma względami. Z jednej strony udało nam się zaangażować 50 wolontariuszy, którzy od września prężnie działając, zaprosili do współpracy większość włocławskich firm i prywatnych przedsiębiorstw.

Z drugiej strony, ilość rodzin oczekujących na pomoc (90) pokazuje skalę problemu, jakim jest bieda na terenie naszego miasta. Dla naszej szkoły tegoroczna edycja SZP jest ważna jeszcze z jednego względu… To właśnie z naszego grona pedagogicznego pochodzi największa liczba wolontariuszy! Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ewy Fol mogliśmy organizować w salach lekcyjnych spotkania lidera z podopiecznymi oraz szkolenia wolontariuszy. Gościliśmy u nas media włocławskie, przez co o zaangażowaniu szkoły w pomoc SZP wie już całe województwo kujawsko-pomorskie. Wielkim wydarzeniem na terenie naszej szkoły będzie tzw. „weekend cudów” 8-9.12.2018. To wtedy właśnie wolontariusze i darczyńcy będą mogli w końcu się spotkać, porozmawiać, a co najważniejsze, ci drudzy przekażą paczki dla swoich rodzin. Będzie się to wszystko działo w „magazynie”, czyli w budynku Branżowej Szkoły I. Jeżeli ktoś jeszcze pragnie razem z nami „dotknąć nieba”, proszony jest o kontakt z liderem p. Martą Pałucką-Lewandowską.

 • Fot 1
 • Fot 2
 • Fot 3
 • Fot 4
 • Fot 5
 • IMG_0354
 • IMG_0356
 • IMG_0366
 • IMG_0370
 • IMG_0776
 • IMG_1106
 • IMG_1282