×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2062202

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Zespół Szkół Nr 3 we Włocławku sercem sztabu dowodzenia Szlachetnej Paczki na terenie Włocławka!!

SZLACHETNA PACZKA jest coroczną akcją zrzeszającą pod swoimi skrzydłami wolontariuszy, darczyńców, a co najważniejsze rodziny potrzebujące czasami podstawowych rzeczy do życia. Tegoroczna edycja SZP na terenie Włocławka jest rekordowa pod kilkoma względami. Z jednej strony udało nam się zaangażować 50 wolontariuszy, którzy od września prężnie działając, zaprosili do współpracy większość włocławskich firm i prywatnych przedsiębiorstw.

Z drugiej strony, ilość rodzin oczekujących na pomoc (90) pokazuje skalę problemu, jakim jest bieda na terenie naszego miasta. Dla naszej szkoły tegoroczna edycja SZP jest ważna jeszcze z jednego względu… To właśnie z naszego grona pedagogicznego pochodzi największa liczba wolontariuszy! Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Ewy Fol mogliśmy organizować w salach lekcyjnych spotkania lidera z podopiecznymi oraz szkolenia wolontariuszy. Gościliśmy u nas media włocławskie, przez co o zaangażowaniu szkoły w pomoc SZP wie już całe województwo kujawsko-pomorskie. Wielkim wydarzeniem na terenie naszej szkoły będzie tzw. „weekend cudów” 8-9.12.2018. To wtedy właśnie wolontariusze i darczyńcy będą mogli w końcu się spotkać, porozmawiać, a co najważniejsze, ci drudzy przekażą paczki dla swoich rodzin. Będzie się to wszystko działo w „magazynie”, czyli w budynku Branżowej Szkoły I. Jeżeli ktoś jeszcze pragnie razem z nami „dotknąć nieba”, proszony jest o kontakt z liderem p. Martą Pałucką-Lewandowską.

 • Fot 1
 • Fot 2
 • Fot 3
 • Fot 4
 • Fot 5
 • IMG_0354
 • IMG_0356
 • IMG_0366
 • IMG_0370
 • IMG_0776
 • IMG_1106
 • IMG_1282