×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969061

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Wycieczka do Torunia

20 czerwca 2018 r. odbyła się wycieczka do Torunia w ramach realizowanego we współpracy Zespołu Szkół nr3 z Fundacją CAIETANUS projektu pn. „KF Kajtek – pasjonaci 2 „, dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Włocławek. W wyjeździe uczestniczyli uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Gimnazjum.

Wycieczka była niezwykle intensywna, ale zarazem bardzo ciekawa. Uczestnicy zgodnie z projektem mieli za zadanie poznać ciekawe miejsca, ich ofertę i atrakcje turystyczne oraz wspólne wykonywanie zdjęć. Jedną z najciekawszych miejsc na toruńskiej starówce jest Muzeum Piernika W tym wyjątkowym miejscu, pod okiem Mistrza Piernikarskiego i Wiedźmy Korzennej uczniowie mieli możliwość poznania wszelkich rytuałów związanych z wypiekiem piernika. Własnoręcznie przygotowali ciasto, by później, przy użyciu drewnianych form, wypiec z niego toruńskie specjały. Podczas tych czynności była możliwość wykonywania zdjęć. Za dobrze wykonaną pracę uczniowie otrzymali listy wyuczone. Na zakończenie chętni dokonali zakupu pierników i innych pamiątek w muzealnym sklepiku. Następnie grupa przejechała do kolejnego ciekawego miejsca, jakim jest Ogród Zoobotaniczny. W tym miejscu uczniowie mogli zobaczyć wiele interesujących, egzotycznych zwierząt i roślin. Największym zainteresowaniem cieszyły się małpki, wśród nich najmniejsza małpka na świecie – Pigmejka. Zwierzęta zachwycały swoim wyglądem (wielkością, umaszczeniem, wydawanym głosem) i jednocześnie przerażały, zwłaszcza węże. Niezapomnianą atrakcją było karmienie kóz i owiec. Młodzież najpierw z rezerwą podawała im pokarm, ale szybko nabrała ufności i chętnie je głaskała. W tym miejscu powstało wiele ciekawych fotografii, które podczas zajęć w klubie zostaną wykorzystane do stworzenia filmiku z wyjazdu do Torunia. Następnie grupa wróciła na Stare Miasto, gdzie kontynuowała zwiedzanie, wykonując wspólne zdjęcia. W drodze powrotnej emocjom i wymianie wrażeń nie było końca. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd, a wykonane zdjęcia zostaną wykorzystane podczas kolejnych, już po wakacjach zajęć w Klubie Filmowy do stworzenia filmiku z wycieczki do Torunia.

 • DSC_1137
 • DSC_1140
 • DSC_1142
 • DSC_1144
 • DSC_1153
 • DSC_1154
 • DSC_1161
 • DSC_1182
 • DSC_1202
 • DSC_1203
 • DSC_1214
 • DSC_1225
 • DSC_1236
 • DSC_1245
 • DSC_1250
 • DSC_1252
 • DSC_1260
 • DSC_1261
 • DSC_1263
 • DSC_1273
 • DSC_1286
 • DSC_1293
 • DSC_1297
 • DSC_1300
 • DSC_1306
 • DSC_1337
 • DSC_1342
 • DSC_1344
 • DSC_1347
 • DSC_1350
 • DSC_1355
 • DSC_1360
 • DSC_1369
 • DSC_1427
 • DSC_1448
 • DSC_1466
 • DSC_1496
 • DSC_1508
 • DSC_1512
 • DSC_1525