×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

17 milionów

Święto ziemniaka

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1897264

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

"Nasza mała Niepodległa" - mamy grant na działania integracyjno-edukacyjne!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wczoraj otrzymaliśmy Certyfikat Beneficjenta w konkursie grantowym IV edycji pt. „Działajmy razem i uczmy się od siebie” Fundacji Anwil. Nasz projekt o nazwie „Nasza mała niepodległa” to seria działań edukacyjnych o charakterze praktycznym, które będą skierowane do uczniów, rodziców, opiekunów Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy bardzo chętni przyjęli propozycję współpracy z nami.

Przedsięwzięcie jest uczczeniem 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzięki dotacji od Fundacji Anwil będziemy mogli podjąć atrakcyjne zajęcia integracyjno – edukacyjne mające na celu: przybliżenie uczniom tematykę niepodległościową naszego kraju i Włocławka, wzmacnianie postaw patriotycznych, szacunku wobec osób starszych, miłości i akceptacji oraz wyrównywanie szans edukacyjnych. Będzie dużo się działo! O czym będziemy informować :) Koordynator projektu: M. Psykowska

 

  • file-1 (Copy)
  • file1-1 (Copy)
  • file2-1 (Copy)
  • grant