×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Podręczniki 2017/2018

Szkolny wykaz podręczników obowiązujących w Zespole Szkół Nr 3 na rok szkolny 2017/2018. >> pobierz

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego

Magiczny dywan

MOTO KREW 2018

Pożegnanie absolwentów SPP

Bezpieczeństwo w sieci

Konkurs "Wiedza i umiejętności II"

Akademia szkolna - 3 Maja

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Otwarcie sali do hortiterapii

Konferencja

Otwarcie Ośrodka Koordynacyjno - Rehabilitacyjno - Ruchowego

Statystyki

Odsłon artykułów:
1871331

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Akademia z okazji 3 Maja!

27 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość zainicjowano wprowadzeniem Sztandaru Szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Aby upamiętnić ten fakt w historii Polski uczniowie klas I-VI przygotowali część artystyczną. W swoim wystąpieniu uczniowie mieli wyjątkową możliwość, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Ojczyzna, Naród i Wolność.

Zaprezentowali najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i dniem 3 maja 1791 roku oraz wyjaśnili, dlaczego jest to tak ważny dzień dla Polski. Odtworzono i odśpiewano piękne pieśni patriotyczne, które wzruszały i oddawały atmosferę tamtych wydarzeń historycznych. Program akademii został przygotowany przez: p. M. Kuczewską, M. Falgowską, K. Kłusek. Dekorację przygotowały: p. M. Domańska. A. Balcerzak-Dębowa, M. Graczyk

  • DSC00127 (Copy)
  • DSC00132 (Copy)
  • DSC00156 (Copy)
  • DSC00158 (Copy)
  • DSC00160 (Copy)