×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Życzliwy Włocławek w naszej szkole

Zasady dobrego wychowania

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Ognisko patriotyczne

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2014440

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Specjalne potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży z niedostosowaniem społecznym, autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnością intelektualną, a ich orientacja zawodowa - konferencja

11.04.2018r w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku odbyła się konferencja " Specjalne potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży z niedostosowaniem społecznym, autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnością intelektualną, a ich orientacja zawodowa”. Zaproszone zostały władze miasta, samorządu, radni, dyrektorzy szkół, psycholodzy, pedagodzy, pracodawcy,

sponsorzy współpracujący ze szkołą, przedstawiciele kuratorium i instytucji zajmujących się doradztwem zawodowym i szkoleniem. Prelegenci przedstawili tematykę związaną z formami wsparcia edukacyjnego i zawodowego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi od najmłodszych do najstarszych. Orientacja zawodowa okazuje się bardzo istotnym elementem edukacji szkolnej począwszy od wczesnego wspomagania rozwoju, gdzie dzieci poprzez zabawę mogą poznawać charakterystykę różnych zawodów po szkołę ponad gimnazjalną kiedy dokonują konkretnych wyborów co do wykonywanego w przyszłości zawodu. Podczas spotkania została uroczyście otwarta sala hortiterapii to nowatorska metoda polegająca na zajęciach z ogrodolecznictwa, jedyna taka Sala terapeutyczna w okolicy, która będzie służyła i wspierała proces rewalidacji i rehabilitacji uczniów z różnymi niepełno sprawnościami w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku. Konferencja była sponsorowana przez Fundację Caietanus i Imbir Catering.

  • IMG_2145
  • IMG_2148
  • IMG_2150
  • IMG_2152
  • IMG_2161
  • IMG_2166
  • IMG_2188
  • IMG_2200
  • IMG_2248