×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1959727

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Specjalne potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży z niedostosowaniem społecznym, autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnością intelektualną, a ich orientacja zawodowa - konferencja

11.04.2018r w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku odbyła się konferencja " Specjalne potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży z niedostosowaniem społecznym, autyzmem, zespołem Aspergera i niepełnosprawnością intelektualną, a ich orientacja zawodowa”. Zaproszone zostały władze miasta, samorządu, radni, dyrektorzy szkół, psycholodzy, pedagodzy, pracodawcy,

sponsorzy współpracujący ze szkołą, przedstawiciele kuratorium i instytucji zajmujących się doradztwem zawodowym i szkoleniem. Prelegenci przedstawili tematykę związaną z formami wsparcia edukacyjnego i zawodowego dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi od najmłodszych do najstarszych. Orientacja zawodowa okazuje się bardzo istotnym elementem edukacji szkolnej począwszy od wczesnego wspomagania rozwoju, gdzie dzieci poprzez zabawę mogą poznawać charakterystykę różnych zawodów po szkołę ponad gimnazjalną kiedy dokonują konkretnych wyborów co do wykonywanego w przyszłości zawodu. Podczas spotkania została uroczyście otwarta sala hortiterapii to nowatorska metoda polegająca na zajęciach z ogrodolecznictwa, jedyna taka Sala terapeutyczna w okolicy, która będzie służyła i wspierała proces rewalidacji i rehabilitacji uczniów z różnymi niepełno sprawnościami w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku. Konferencja była sponsorowana przez Fundację Caietanus i Imbir Catering.

  • IMG_2145
  • IMG_2148
  • IMG_2150
  • IMG_2152
  • IMG_2161
  • IMG_2166
  • IMG_2188
  • IMG_2200
  • IMG_2248