×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

11 Listopada

Wycieczka do Kłóbki

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

Integracja z Eurointegracją

Zasady dobrego wychowania

Dzień Edukacji Narodowej

17 milionów

Święto ziemniaka

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1926735

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Ściana pamięci lokalnej

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i gości naszej szkoły do zatrzymania się, na chwilę, przy Ścianie pamięci lokalnej, która została utworzona w naszej szkole. Jest to miejsce poświęcone tematowi getta we Włocławku, które znajdowało się m.in. na terenie obecnej ulicy Nowomiejskiej, czyli tu gdzie znajduje się nasza szkoła.

Warto znać historię miejsc bliskich, znanych nam, tych w których każdego dnia jesteśmy, uczymy się, pracujemy itp. Ściana pamięci lokalnej powstała w wyniku chęci utrwalania w naszej pamięci historycznych wydarzeń lokalnych sprzed lat i jest naszym małym wkładem w obchodzoną w tym roku 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Ściana pamięci lokalnej powstała w ramach grantu „Nasza mała Niepodległa organizowanego przez Zespół Szkół br 3 we Włocławku, a sfinansowanego przez Fundację „ANWIL dla Włocławka” Pomysł i wykonanie: M. Psykowska