×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1959746

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Podsumowanie i wystawa końcowa projektu "Nasza mała Niepodległa"

12 grudnia w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu "Nasza mała niepodległa" organizowanego przez naszą szkołę, a sfinansowanego przez Fundację "ANWIL dla Włocławka". Projekt realizowany był od września br i  w ramach jego działań udało się: odbyć wycieczkę rowerową na Cmentarz Wojenny 1914 roku, utworzyć na terenie szkoły ścianę pamięci lokalnej poświęconą tematyce getta włocławskiego 1940-1942, wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne podczas ogniska patriotycznego, wykonać Rogale "Marcinki",

Czytaj więcej...

Zapraszamy!

Zajęcia z wykonania śpiewników historycznych

Dnia 28 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia integrująco-edukacyjne z wykonania śpiewników historycznych. W tym celu zebrali się chętni uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Szkoły Podstawowej, a także Seniorzy z Włocławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podczas zajęć grupa wykonała zadanie za pomocą technik plastycznych. Wszyscy wykazali bardzo duże zaangażowanie, chęć współpracy i wzajemnej pomocy w bardzo sympatycznej i spokojnej atmosferze.

Czytaj więcej...

Zapraszamy!

Wypieki, pokaz i degustacja Rogali "marcinków"

Od samego rana w naszej szkole bardzo "smacznie" pachniało!, a to za sprawą tego, co działo się w naszym dziale gastronomicznym :) Dzisiaj odbyły się warsztaty z wypieku, pokazu i degustacji Rogali "marcinków" na które przybyli uczniowie naszej szkoły oraz Seniorzy Zespołu Folklorystycznego "Wrzos" z Włocławka. Do godz. 10.30 wyrabiano ciasta, z których formowano rogaliki, a następnie je pieczono. Chętni, którzy nie mogli być na warsztatach mieli okazję od godz. 10.30 obejrzeć pokaz wyrabiania rogalików w holu głównym naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego

W dniu dzisiejszym, w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego pod hasłem obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Była to bardzo dobra okazja do wspólnego, aktywnie spędzonego czasu. Chętnych do uczestnictwa w turnieju nie brakowało nie tylko wśród uczniów, ale także wśród rodziców i Seniorów z Zespołu Folklorystycznego "Wrzos" z Włocławka było też tak, że i nauczyciele stanęli do konkurencji :) Nic tak nie cieszy, jak dużo uśmiechu, dobrej zabawy i zwycięstw, a tego dzisiaj nie brakowało. To był bardzo dobrze spędzony czas! :)

Czytaj więcej...

Wręczenie nagród w konkursie plastyczno-fotograficznym

29 października odbyło się wręczenie nagród i dyplomów w konkursie plastyczno-fotograficznym "Włocławek w stuleciu niepodległości", do konkursu przystąpiło 31 uczestników, nagrody zdobyło 14 uczniów. Ponieważ poziom prac był wyrównany i na bardzo zadowalającym poziomie, komisja konkursowa postanowiła pozostałych uczestników uhonorować dyplomem uczestnictwa oraz pamiątkowym gadżetem.

Czytaj więcej...

Wypieki Rogala marcinka!

Turniej Tenisa Stołowego!

Ognisko patriotyczne

25 października w naszej szkole odbyło się Ognisko patriotyczne, w trakcie którego społeczność szkolna wraz z rodzicami oraz Zespołem Folklorystycznym Wrzos z Włocławka, zebrali się aby wspólnie przeżywać radość z nadchodzącej 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ten czas poświęcono na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, a następnie na posiłek z ciepłej kiełbaski i chleba.

Czytaj więcej...

"Włocławek w stulecie niepodległości" - dzisiaj komisja wytypowała zwycięzców!

W dniu dzisiejszym zebrała się komisja w sprawie rozstrzygnięcia Konkursu plastyczno-fotograficznego "Włocławek w stulecie niepodległości". Na konkurs wpłynęło 30 prac uczniów naszej szkoły, którzy zmierzyli się z trudnym, ale i jakże wdzięcznym tematem do wykonania. Komisja nie miała łatwego zadania, jednak mimo tego udało się zgodnie i w miłej atmosferze wytypować zwycięzców. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się dnia 29 października 2018 r, o godz. 10.30 w sali nr 14 budynku ZSZ/BSIS/SPP. Wszystkich uczestników konkursu serdecznie zapraszamy :)

Czytaj więcej...

Ściana pamięci lokalnej

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i gości naszej szkoły do zatrzymania się, na chwilę, przy Ścianie pamięci lokalnej, która została utworzona w naszej szkole. Jest to miejsce poświęcone tematowi getta we Włocławku, które znajdowało się m.in. na terenie obecnej ulicy Nowomiejskiej, czyli tu gdzie znajduje się nasza szkoła.

Czytaj więcej...