×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

17 milionów

Święto ziemniaka

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1897220

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Zajęcia profilaktyki w SP i Gimnazjum

Zajęcia profilaktyki w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek: „Jacy jesteśmy?, „Co lubimy” ?, „Czy wszystko możemy” ? realizowane rzez Centrum Psychoedukacji i Terapii Psychodynamicznej „INTRA”, odbyły się w czwartek 07.06.2018r. w klasach IV – VI SP oraz grupach gimnazjalnych. Głównym celem zajęć było odreagowanie napięć emocjonalnych w różnych formach aktywności oraz uczenie się nowych zachowań, bezpiecznego i zdrowego ich wyrażania jak również uczyły współdziałania w grupie.

Czytaj więcej...

Pociągiem do Torunia

Uczniowie klasy 3c gimnazjum i 7b szkoły podstawowej rankiem 22 maja punktualnie o godzinie 7 stawili się na dworcu PKP Włocławek, by wraz z opiekunami udać się pociągiem na wycieczkę do Torunia. Celem wycieczki było utrwalenie w praktyce, wiadomości zdobytych na trzecim etapie edukacyjnym. W trakcie wycieczki uczniowie: obejrzeli spektakl w Teatrze Baj Pomorski pt. „ Najmniejszy bal świata” , zwiedzając Starówkę Torunia dokonali zakupu pamiątek no i oczywiście toruńskich pierników.

Czytaj więcej...

Wielka sztuka w naszych rękach

Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła i Iwoną Przybysz brali udział w zajęciach plastycznych w Muzeum Sztuki we Włocławku. Wizyta była doskonałą okazją do poznania sylwetki i twórczości wielkiego włocławskiego artysty Stanisława Zagajewskiego. Po obejrzeniu zbiorów i ciekawego filmu, wszyscy mogliśmy poczuć się artystami, ponieważ mieliśmy możliwość wykonania własnych prac z gliny. Co nam wyszło? NIESPODZIANKA DLA MAM! :)

Czytaj więcej...

Wycieczka do Multikina

W dniu 6 kwietnia wybraliśmy się do multikina na film „Cudowny chłopak”. Główny bohater 10-letni Auggi z powodu deformacji twarzy staje się szkolną sensacją, dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni go unikają, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Jednak przychodzi moment nieoczekiwanej zmiany... Opowieść wszystkich wzruszyła, stała się okazją do refleksji o „mapach decyzji wypisanych w sercu i na twarzy”.

Czytaj więcej...

W poszukiwaniu Wiosny…

21 marca był w naszej szkole kolorowym dniem nie tylko z powodu Pierwszego Dnia Wiosny. Obchodziliśmy też Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy z nas miał na sobie kolorowe skarpetki nie do pary jako wyraz tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. To właśnie skarpetki były motywem przewodnim w poszukiwaniu wiosny, która pomimo kalendarza jest w tym roku wyjątkowo spóźniona.

Czytaj więcej...

Apel z nagrodami

Tuż po feriach odbył się apel dla uczniów klas VII SP i Gimnazjum. Spotkanie było okazją do wręczenia kart z życzeniami na okoliczność walentynek, które niestety w tym roku przypadły w czasie ferii zimowych. Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem „Najaktywniejszy czytelnik w I półroczu” oraz nagrodzono uczniów angażujących się w pracę na rzecz szkoły. Nagrody otrzymali również wyróżnieni w I półroczu za wysoką frekwencję oraz wysokie wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo zimą

Uwaga!!. Zabawa na zamarzniętym zbiorniku wodnym jest niebezpieczna. Pogoda sprzyja zimowym zabawom, szczególnie na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum, którzy wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła, Krzysztofem Rosieckim, brali udział w pokazach nad jez. Czarnym przestrzegają wszystkich przed takimi zabawami. O zagrożeniach dowiedzieli się w trakcie pokazu

Czytaj więcej...