×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1942349

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Witaj Święty Mikołaju

Witaj Święty Mikołaju…. „Idzie Święty z długą brodą A dwaj aniołkowie za ręce go wiodą Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki same smakołyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci. Idą i szukają samych grzecznych dzieci.”

6 grudnia to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Od samego rana przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wypatrywali Świętego Mikołaja. Ubrani w piękne, mikołajkowe, czerwone czapki wyglądali jak jego mali pomocnicy.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 28 listopada 2018 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie ze strażakiem Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Gościliśmy w murach naszej placówki brygadiera Dariusza Krysińskiego, który przybliżył uczniom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zasady bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożeń, w których strażacy wykonują swoją misję. Zima to czas, kiedy strażacy często ruszają gasić pożary, bowiem rozpoczyna się prawdziwy sezon grzewczy w domach opalanych drewnem i węglem.

Czytaj więcej...

Andrzeja powitaliśmy, dobre wróżby otrzymaliśmy

W czwartkowe przedpołudnie (29 listopada) uczniowie klasy 3a Gimnazjum przewrotnie zorganizowali wieczór magii i wróżb. W pracowni 108 zapanowała ciemność. Salę przepowiedni odwiedziły kolejno wszystkie klasy wraz z opiekunami. Uczniowie przelewali wosk przez dziurkę od klucza zamykającego wszelkie tajemnice. Następnie cienie zastygłych brył na ścianie przynosiły odczytanie. Dużym zainteresowaniem przybyłych gości cieszyły się stanowiska wróżbiarskie:

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyki w SP i Gimnazjum

Zajęcia profilaktyki w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek: „Jacy jesteśmy?, „Co lubimy” ?, „Czy wszystko możemy” ? realizowane rzez Centrum Psychoedukacji i Terapii Psychodynamicznej „INTRA”, odbyły się w czwartek 07.06.2018r. w klasach IV – VI SP oraz grupach gimnazjalnych. Głównym celem zajęć było odreagowanie napięć emocjonalnych w różnych formach aktywności oraz uczenie się nowych zachowań, bezpiecznego i zdrowego ich wyrażania jak również uczyły współdziałania w grupie.

Czytaj więcej...

Pociągiem do Torunia

Uczniowie klasy 3c gimnazjum i 7b szkoły podstawowej rankiem 22 maja punktualnie o godzinie 7 stawili się na dworcu PKP Włocławek, by wraz z opiekunami udać się pociągiem na wycieczkę do Torunia. Celem wycieczki było utrwalenie w praktyce, wiadomości zdobytych na trzecim etapie edukacyjnym. W trakcie wycieczki uczniowie: obejrzeli spektakl w Teatrze Baj Pomorski pt. „ Najmniejszy bal świata” , zwiedzając Starówkę Torunia dokonali zakupu pamiątek no i oczywiście toruńskich pierników.

Czytaj więcej...

Wielka sztuka w naszych rękach

Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła i Iwoną Przybysz brali udział w zajęciach plastycznych w Muzeum Sztuki we Włocławku. Wizyta była doskonałą okazją do poznania sylwetki i twórczości wielkiego włocławskiego artysty Stanisława Zagajewskiego. Po obejrzeniu zbiorów i ciekawego filmu, wszyscy mogliśmy poczuć się artystami, ponieważ mieliśmy możliwość wykonania własnych prac z gliny. Co nam wyszło? NIESPODZIANKA DLA MAM! :)

Czytaj więcej...

Wycieczka do Multikina

W dniu 6 kwietnia wybraliśmy się do multikina na film „Cudowny chłopak”. Główny bohater 10-letni Auggi z powodu deformacji twarzy staje się szkolną sensacją, dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni go unikają, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Jednak przychodzi moment nieoczekiwanej zmiany... Opowieść wszystkich wzruszyła, stała się okazją do refleksji o „mapach decyzji wypisanych w sercu i na twarzy”.

Czytaj więcej...

W poszukiwaniu Wiosny…

21 marca był w naszej szkole kolorowym dniem nie tylko z powodu Pierwszego Dnia Wiosny. Obchodziliśmy też Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy z nas miał na sobie kolorowe skarpetki nie do pary jako wyraz tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. To właśnie skarpetki były motywem przewodnim w poszukiwaniu wiosny, która pomimo kalendarza jest w tym roku wyjątkowo spóźniona.

Czytaj więcej...

Apel z nagrodami

Tuż po feriach odbył się apel dla uczniów klas VII SP i Gimnazjum. Spotkanie było okazją do wręczenia kart z życzeniami na okoliczność walentynek, które niestety w tym roku przypadły w czasie ferii zimowych. Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem „Najaktywniejszy czytelnik w I półroczu” oraz nagrodzono uczniów angażujących się w pracę na rzecz szkoły. Nagrody otrzymali również wyróżnieni w I półroczu za wysoką frekwencję oraz wysokie wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo zimą

Uwaga!!. Zabawa na zamarzniętym zbiorniku wodnym jest niebezpieczna. Pogoda sprzyja zimowym zabawom, szczególnie na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum, którzy wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła, Krzysztofem Rosieckim, brali udział w pokazach nad jez. Czarnym przestrzegają wszystkich przed takimi zabawami. O zagrożeniach dowiedzieli się w trakcie pokazu

Czytaj więcej...