×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969062

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Podsumowanie akcji przez Samorząd Uczniowski

Podsumowanie akcji przez Samorząd Uczniowski W piątek, 8 lutego odbył się apel dla uczniów Szkoły Podstawowej klas I-VIII podsumowujący akcje w ramach Samorządu Uczniowskiego za pierwszy okres. Tytuł miss/mister frekwencji (100% obecności) za pierwszy okres otrzymali: Zofia Figas – 2bA, Norbert Lewandowski – zespół 4, Dawid Perczyński – 6a, Dominik Wieczorek – 6b, Jakub Zimny – 6cA i Jakub Zapaśnik – 8b. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs informatyczny

W poniedziałek odbył się szkolny konkurs informatyczny dla uczniów klas 5 -8 szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum. Pytania i zadania były dostosowane do poziomu uczniów. Konkurs składał się z dwóch części i polegał na odpowiedzi na pytania testowe oraz wykonaniu zadań przy użyciu komputera. Napięcie i emocje były ogromne. Na laureatów czekają dyplomy i nagrody które zostaną wręczone na najbliższym apelu. Konkurs został zorganizowany przez panią Małgorzatę Łukomską - Piwońską oraz pana Dariusza Niemirę.

Czytaj więcej...

Z Ortografią Na Ty

10 grudnia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej (kl.6-8) oraz Gimnazjum podjęli trud zmagania się z zagadkami języka polskiego w zakresie ortografii. W tym roku najlepszą znajomością reguł ortograficznych i umiejętnością pisania wykazała się Lidia Pałatyńska z kl. 3aS Gimnazjum, która otrzymała zaszczytny tytuł "MISTRZA ORTOGRAFII". Drugie miejsce w konkursie zajął Sebastian Basaj z kl. 3a Gimnazjum, trzecie zaś Aleksandra Ziółkowska z kl. 8. Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy odniesionego sukcesu!

Czytaj więcej...

Witaj Święty Mikołaju

Witaj Święty Mikołaju…. „Idzie Święty z długą brodą A dwaj aniołkowie za ręce go wiodą Niosą w wielkich koszach: słodziutkie pierniki, ciastka i cukierki same smakołyki. Każdemu nad głową złota gwiazdka świeci. Idą i szukają samych grzecznych dzieci.”

6 grudnia to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Od samego rana przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły wypatrywali Świętego Mikołaja. Ubrani w piękne, mikołajkowe, czerwone czapki wyglądali jak jego mali pomocnicy.

Czytaj więcej...

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 28 listopada 2018 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie ze strażakiem Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku. Gościliśmy w murach naszej placówki brygadiera Dariusza Krysińskiego, który przybliżył uczniom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zasady bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożeń, w których strażacy wykonują swoją misję. Zima to czas, kiedy strażacy często ruszają gasić pożary, bowiem rozpoczyna się prawdziwy sezon grzewczy w domach opalanych drewnem i węglem.

Czytaj więcej...

Andrzeja powitaliśmy, dobre wróżby otrzymaliśmy

W czwartkowe przedpołudnie (29 listopada) uczniowie klasy 3a Gimnazjum przewrotnie zorganizowali wieczór magii i wróżb. W pracowni 108 zapanowała ciemność. Salę przepowiedni odwiedziły kolejno wszystkie klasy wraz z opiekunami. Uczniowie przelewali wosk przez dziurkę od klucza zamykającego wszelkie tajemnice. Następnie cienie zastygłych brył na ścianie przynosiły odczytanie. Dużym zainteresowaniem przybyłych gości cieszyły się stanowiska wróżbiarskie:

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyki w SP i Gimnazjum

Zajęcia profilaktyki w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Włocławek: „Jacy jesteśmy?, „Co lubimy” ?, „Czy wszystko możemy” ? realizowane rzez Centrum Psychoedukacji i Terapii Psychodynamicznej „INTRA”, odbyły się w czwartek 07.06.2018r. w klasach IV – VI SP oraz grupach gimnazjalnych. Głównym celem zajęć było odreagowanie napięć emocjonalnych w różnych formach aktywności oraz uczenie się nowych zachowań, bezpiecznego i zdrowego ich wyrażania jak również uczyły współdziałania w grupie.

Czytaj więcej...

Pociągiem do Torunia

Uczniowie klasy 3c gimnazjum i 7b szkoły podstawowej rankiem 22 maja punktualnie o godzinie 7 stawili się na dworcu PKP Włocławek, by wraz z opiekunami udać się pociągiem na wycieczkę do Torunia. Celem wycieczki było utrwalenie w praktyce, wiadomości zdobytych na trzecim etapie edukacyjnym. W trakcie wycieczki uczniowie: obejrzeli spektakl w Teatrze Baj Pomorski pt. „ Najmniejszy bal świata” , zwiedzając Starówkę Torunia dokonali zakupu pamiątek no i oczywiście toruńskich pierników.

Czytaj więcej...

Wielka sztuka w naszych rękach

Uczniowie klasy 7 b szkoły podstawowej i 2 b gimnazjum wraz ze swoimi opiekunami: Violettą Frontczak, Pauliną Wojdyła i Iwoną Przybysz brali udział w zajęciach plastycznych w Muzeum Sztuki we Włocławku. Wizyta była doskonałą okazją do poznania sylwetki i twórczości wielkiego włocławskiego artysty Stanisława Zagajewskiego. Po obejrzeniu zbiorów i ciekawego filmu, wszyscy mogliśmy poczuć się artystami, ponieważ mieliśmy możliwość wykonania własnych prac z gliny. Co nam wyszło? NIESPODZIANKA DLA MAM! :)

Czytaj więcej...

Wycieczka do Multikina

W dniu 6 kwietnia wybraliśmy się do multikina na film „Cudowny chłopak”. Główny bohater 10-letni Auggi z powodu deformacji twarzy staje się szkolną sensacją, dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni go unikają, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Jednak przychodzi moment nieoczekiwanej zmiany... Opowieść wszystkich wzruszyła, stała się okazją do refleksji o „mapach decyzji wypisanych w sercu i na twarzy”.

Czytaj więcej...

W poszukiwaniu Wiosny…

21 marca był w naszej szkole kolorowym dniem nie tylko z powodu Pierwszego Dnia Wiosny. Obchodziliśmy też Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Każdy z nas miał na sobie kolorowe skarpetki nie do pary jako wyraz tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. To właśnie skarpetki były motywem przewodnim w poszukiwaniu wiosny, która pomimo kalendarza jest w tym roku wyjątkowo spóźniona.

Czytaj więcej...

Apel z nagrodami

Tuż po feriach odbył się apel dla uczniów klas VII SP i Gimnazjum. Spotkanie było okazją do wręczenia kart z życzeniami na okoliczność walentynek, które niestety w tym roku przypadły w czasie ferii zimowych. Podczas apelu rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem „Najaktywniejszy czytelnik w I półroczu” oraz nagrodzono uczniów angażujących się w pracę na rzecz szkoły. Nagrody otrzymali również wyróżnieni w I półroczu za wysoką frekwencję oraz wysokie wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Bezpieczeństwo zimą