×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2102666

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Małe plamy… Wielki sukces!

Mamusiu, Tatusiu! Przykro mi, że moje ubranko od czasu do czasu bywa brudne… Pozwól jednak ,że opowiem Ci jak to się stało: Ta plama .. to część mojego obiadku. Ciężko pracowałem, by opanować trudną sztukę doprowadzenia zawartości łyżki do buzi.

Na szczęście pomagała mi Ciocia ale wiesz przecież że lubię być samodzielny. Trawa? Wiem .. ciężko ją doprać ..Jeszcze trudniej jest biegać, grać w piłkę i nie przewracać się… Im większa zielona plama tym szerszy uśmiech. Malowałem.. Rozwijałem swoją kreatywność , przelałem swoje dziecięce emocje na kartkę papieru – koszulka oberwała przypadkiem. Buty? Czasami też są brudne ale to dowód na to że się świetnie bawiłem. Przekonałem się, że gdy przechyle kubek zbyt mocno – sok się wyleje ,, To oczywiste” powiesz -… ale ja się dopiero uczę Mamo , Tato pamiętajcie małe plamy – Wielkie osiągnięcia.