×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2064446

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowaliśmy projekt

W drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 uczniowie Szkoły Podstawowej realizowali projekt „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi” sfinansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”. Po rekrutacji uczniów przeszkoleni nauczyciele przystąpili do tworzenia bazy aplikacji przedmiotowych dostosowanych do możliwości i potrzeb podopiecznych.

Kolejno odbył się cykl warsztatów z nauk ścisłych z wykorzystaniem przenośnych komputerów. Na zakończenie wyposażeni w wiedzę „grantowicze” podjęli zmagania w konkursie multimedialnym. Najlepsi zostali nagrodzeni. Upominki otrzymali również ich koledzy, którzy zagrzewali do walki finalistów. Już w trakcie realizacji projektu nastąpił wzrost zainteresowania podopiecznych naukami ścisłymi, a tym samym wzrost stopnia ich zaangażowania w pracę na lekcjach. W holu głównym szkoły zaprezentowano relację fotograficzną z przebiegu działań. Projekt realizowały na zasadach wolontariatu: Marzena Kuczyńska (koordynator), Anna Maszkiewicz, Małgorzata Łukomska-Piwońska, Joanna Roemer.

  • IMG_1770
  • IMG_1773
  • IMG_5253
  • IMG_5562
  • IMG_5595