×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2102662

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Drukarka 3d – jak działa?

W ramach projektu „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi” sfinansowanego przez Fundację „ANWIL dla Włocławka” uczniowie zapoznali się z zasadą działania drukarki 3d FDM. Poznali właściwości niektórych filamentów. Dzięki nowym laptopom możliwe było zainstalowanie programu Autodesk Fusion 360 i nowego slicera Cura 4.1.

Uczniowie mogli sami narysować poprzez dodanie trzeciego wymiaru logo Fundacji ANWIL dla Włocławka. Następnie pokroić na warstwy i skierować projekt bezpośrednio do drukarki 3d. Drukowanie płytki zajęło co prawda ponad dwie godziny, ale przysporzyło wiele dumy z wykonanej pracy.

 

  • IMG_1780
  • IMG_1781
  • IMG_1782
  • IMG_1783