×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2064469

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

6 marca 2019r. w czasie apelu rozdano nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego pt. „Zima – zabawy na śniegu i lodzie”. Prace wszystkich uczestników można było podziwiać na wystawie pokonkursowej wyeksponowanej w holu szkoły (parter). Oto laureaci w poszczególnych grupach wiekowych: I kategoria: Przedszkole I miejsce - Wojtek Szczęsny, II miejsce - Nikola Juszczyńska, III miejsce - Kacper Choliński, II kategoria:

Klasy 1-3 Szkoły Podstawowej I miejsce - Piotr Konopka / Wiktoria Wawrzyniak kl. 2b, II miejsce - Kacper Laskowski kl. 2 bA, III miejsce - Alan Dębczyński kl. 1cA. Wyróżnienie - Mateusz Jżmanowski kl. 3b, III kategoria – Klasy 4-6 Szkoły Podstawowej I miejsce Dominik - Wieczorek kl. 6 b, II miejsce - Klaudia Troszyńska kl. 4 b, III miejsce - Nikodem Maciaszek kl.6a. Wyróżnienie - Gracjan Gospodarski kl. 6b. IV kategoria: Klasy 7-8 i Gimnazjum I miejsce Kacper Tomaszewski kl. 7 a, II miejsce Marta Kwiatkowska kl. 7 b, III miejsce Zuzanna Kowalska kl. 8 b. Wyróżnienie Juliusz Gajewski 7 cA Radosław Kotowski 7 b. Do organizatorek konkursu – p. Mai Domańskiej i p. Wioletty Wawrzonkowskiej - wpłynęło 40 prac plastycznych ze wszystkich kategorii wiekowych. Uczestnicy konkursu wykazali dużą kreatywność i oryginalność w ujęciu tematu. Prace oceniła niezależna komisja w składzie: p. Hanna Pilichowicz, p. Inga Frąckiewicz (kat.: przedszkole i klasy I-III SP) oraz p. Aleksandra Balcerzak – Dębowa, p. Hanna Pilichowicz, p. Inga Frąckiewicz (kat.: klasy IV-VI; klasy VII-VIII i Gimnazjum). Wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom gratulujemy sukcesu i serdecznie dziękujemy.

  • IMG_20190304_114332
  • IMG_20190304_114337
  • IMG_20190306_104101