×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2064450

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Lekcja ciepła

Klasa 1/2a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-ekologicznym, zatytułowanym „Lekcja ciepła”. Jego koordynatorem jest wychowawczyni Marzena Kuczewska . Projekt realizowany jest na terenie całej Polski w klasach 1-2 przez dostawców ciepła systemowego, przy wsparciu władz miejskich. Patronatem tego przedsięwzięcia został Prezydent Miasta Włocławka – Marek Wojtkowski. Cykl zajęć pozwoli wytłumaczyć dzieciom jak ogrzewali się ludzie w dawnych czasach- zaczynając

od epoki kamienia łupanego i krzesania ognia metoda pierwotną, poprzez średniowieczne zamki, aż po czasy współczesne. Dzieci poznają zasady działania elektrowni, dowiedzą się skąd bierze się ciepło w kaloryferach i ciepła woda w kranach, jakich surowców używa się do produkcji ciepła, a także poznają różne sposoby ogrzewania. Ponadto będą umiały wskazać, które z surowców zapobiegają powstawaniu smogu. Metodą małych kroczków dzieci rozwiną wiedzę na temat odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy i tego, jak nasze codzienne wybory wpływają na środowisko. Pierwszą „Lekcję ciepła” prowadzili pracownicy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej we Włocławku w dniu 11.02.2019r. „ Lekcja ciepła” minęła w przyjemnej atmosferze. Dzieciom podobały się zajęcia, a na koniec otrzymały od prowadzących różne gadżety i słodycze.

 • SDC13029
 • SDC13030
 • SDC13031
 • SDC13032
 • SDC13033
 • SDC13036
 • SDC13038
 • SDC13039
 • SDC13040
 • SDC13041
 • SDC13042
 • SDC13043
 • SDC13044
 • SDC13047
 • SDC13048
 • SDC13050