×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096648

Odwiedza nas 28 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Gospodarowanie odpadami

Począwszy od października uczniowie naszej szkoły nadal będą jak co roku raz w miesiącu uczestniczyć w warsztatach we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej. W tym roku szkolnym uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy. Część klas będzie poszerzało swoją wiedzę w poniedziałki, a część we wtorki. Ponadto w tym roku w warsztatach będą uczestniczyć też nasze przedszkolaki.

One stanowią odrębną grupę. W miesiącu październiku odbyły się pierwsze warsztaty na temat gospodarowania odpadami na terenie naszego miasta Włocławka. Spotkanie rozpoczęło się krótką pogadanką na temat segregacji śmieci. Następnie odbyła się projekcja filmu, po zakończeniu której uczniowie mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce segregując odpady do odpowiednich, kolorowych pojemników. Na koniec wszyscy udali się zwiedzać SANIKO, gdzie znajdowały się pojemniki, w których są segregowane śmieci, między innymi sprzęt AGD i RTV. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami wrócili do szkoły.

  • SDC12612
  • SDC12613
  • SDC12614
  • SDC12615