×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2044785

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Gospodarowanie odpadami

Począwszy od października uczniowie naszej szkoły nadal będą jak co roku raz w miesiącu uczestniczyć w warsztatach we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej. W tym roku szkolnym uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy. Część klas będzie poszerzało swoją wiedzę w poniedziałki, a część we wtorki. Ponadto w tym roku w warsztatach będą uczestniczyć też nasze przedszkolaki.

One stanowią odrębną grupę. W miesiącu październiku odbyły się pierwsze warsztaty na temat gospodarowania odpadami na terenie naszego miasta Włocławka. Spotkanie rozpoczęło się krótką pogadanką na temat segregacji śmieci. Następnie odbyła się projekcja filmu, po zakończeniu której uczniowie mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce segregując odpady do odpowiednich, kolorowych pojemników. Na koniec wszyscy udali się zwiedzać SANIKO, gdzie znajdowały się pojemniki, w których są segregowane śmieci, między innymi sprzęt AGD i RTV. Zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami wrócili do szkoły.

  • SDC12612
  • SDC12613
  • SDC12614
  • SDC12615