×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2044853

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowanie II półrocza w Szkole Podstawowej

W czwartek, 16 czerwca w Szkole Podstawowej odbył się apel podsumowujący akcje przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski w II półroczu. 100% obecności, czyli tytuł mister frekwencji II półrocza otrzymał Adam Rakowski z klasy 6a, a tytuł super kolega/koleżanka II półrocza otrzymali: Karolina Pińska kl. 4dA, Karolina Kłosowska kl. 5b, Mateusz Dorsz kl.3d. Nagrody i dyplomy tym uczniom zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego. Medal wzorowego ucznia oraz słodką niespodziankę otrzymali uczniowie:

kl. 1a - Wiktor Bachórski, kl. 1/2b - Klaudia Troszyńska, kl. 3bA Dominik Czarnecki, Kacper Nowakowski. 4dA - Karolina Pińska, kl. 3a - Igor Gospodarski, kl. 2/3cA Krzysztof Rygiewicz, kl.4a –, Nicola Lewczyńska, Przemysław Laskowski, Kacper Tomaszewski, Szymon Łukasik , kl. 5b - Karolina Kłosowska, kl. 5cA - Kacper Bednarek i Mateusz Rakowski, kl. 6a - Patryk Pawłowski, Olga Kujawska i Adam Rakowski, kl.6b - Izabela Hołtyn i Mateusz Nowakowski. Samorząd podsumował również akcję zbierania plastikowych nakrętek. Nagrody otrzymali: Karolina Kłosowska kl.5b, Przemysław Laskowski kl. 4a, Mateusz Przybyszewski kl.2/3c, Adam Rakowski kl. 6a i Szymon Łukasik kl.4a. Wszyscy pozostali uczniowie którzy włączyli się w akcję otrzymali słodką niespodziankę.

  • DSC01890
  • DSC01891
  • DSC01892
  • DSC01899
  • DSC01900
  • DSC01904
  • DSC01914
  • DSC01918
  • DSC01919