×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096676

Odwiedza nas 70 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowanie II półrocza w Szkole Podstawowej

W czwartek, 16 czerwca w Szkole Podstawowej odbył się apel podsumowujący akcje przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski w II półroczu. 100% obecności, czyli tytuł mister frekwencji II półrocza otrzymał Adam Rakowski z klasy 6a, a tytuł super kolega/koleżanka II półrocza otrzymali: Karolina Pińska kl. 4dA, Karolina Kłosowska kl. 5b, Mateusz Dorsz kl.3d. Nagrody i dyplomy tym uczniom zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego. Medal wzorowego ucznia oraz słodką niespodziankę otrzymali uczniowie:

kl. 1a - Wiktor Bachórski, kl. 1/2b - Klaudia Troszyńska, kl. 3bA Dominik Czarnecki, Kacper Nowakowski. 4dA - Karolina Pińska, kl. 3a - Igor Gospodarski, kl. 2/3cA Krzysztof Rygiewicz, kl.4a –, Nicola Lewczyńska, Przemysław Laskowski, Kacper Tomaszewski, Szymon Łukasik , kl. 5b - Karolina Kłosowska, kl. 5cA - Kacper Bednarek i Mateusz Rakowski, kl. 6a - Patryk Pawłowski, Olga Kujawska i Adam Rakowski, kl.6b - Izabela Hołtyn i Mateusz Nowakowski. Samorząd podsumował również akcję zbierania plastikowych nakrętek. Nagrody otrzymali: Karolina Kłosowska kl.5b, Przemysław Laskowski kl. 4a, Mateusz Przybyszewski kl.2/3c, Adam Rakowski kl. 6a i Szymon Łukasik kl.4a. Wszyscy pozostali uczniowie którzy włączyli się w akcję otrzymali słodką niespodziankę.

  • DSC01890
  • DSC01891
  • DSC01892
  • DSC01899
  • DSC01900
  • DSC01904
  • DSC01914
  • DSC01918
  • DSC01919