×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2044833

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Z bajką po Europie

W dniu 13.06.2016r. klasy 1a i 6 b wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Marzeną Kuczewską i p. Hanną Pilichowicz udały się do Pedagogicznej biblioteki. Najpierw uczniowie obejrzeli wystawę „Światłopodgląd”. Ta wystawa to eksperymentowanie na polu sztuki, poznanie roli światła, percepcji i ekspresji artystycznej, jego znaczenia w komunikacji wizualnej oraz możliwości wykorzystania go w samym procesie twórczym. Po obejrzeniu tej ciekawej wystawy uczniowie wysłuchali bajki o kotce Milusi,

a następnie poznali i pracowali na wizualizerze i kostce do przenoszenia obrazów 3 D na ekran komputera i tablicę interaktywną. Było to już ostatnie zajęcie w bibliotece w tym roku szkolnym. Uczniowie podziękowali pani prowadzącej zajęcia, dyrekcji i wszystkim pracownikom Pedagogicznej biblioteki Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku za współpracę w ciągu całego roku szkolnego, wręczyli kwiatki i podziękowanie przygotowane przez p. Hannę Pilichowicz.

 

 • SDC12429
 • SDC12430
 • SDC12432
 • SDC12433
 • SDC12435
 • SDC12440
 • SDC12442
 • SDC12443
 • SDC12444
 • SDC12445
 • SDC12446