×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2040078

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Wyjście do kina

W poniedziałek 10 czerwca uczniowie klas: 1/2a, 4/5a, 6a, 7a, 7b i 7cA pod opieką pań: M. Kuczewskiej, E. Szczepańskiej, S. Dębskiej, A. Maszkiewicz, K. Kłusek i E. Lewandowskiej udali się do Multikina na projekcję dwóch filmów. Pierwsza grupa obejrzała film animowany pt. „Panda i banda”, zaś druga najnowszy film familijny

Czytaj więcej...

Zielona Szkoła w Goreniu Dużym

30 maja 2019 r. uczniowie SP wraz z wychowawcami realizowali program „zielonej szkoły” w Goreniu Dużym. Wyjazd finansowany był przez Wydział Edukacji. Zaplanowany dzień był bardzo bogaty w liczne atrakcje. Uczniowie odwiedzili Ośrodek Rehabilitacji Ptaków Chronionych. Dowiedzieli się jak przebiega leczenie i rehabilitacja ptaków, aby przywrócić ich do środowiska przyrodniczego. Ciekawe i dokładne informacje przekazane przez ornitologa wzbogaciły wiedzę uczniów.

Czytaj więcej...

Niecodzienne lekcje

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół nr 3 realizują projekt „Komputerowe zmagania z naukami ścisłymi” finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka”. Dzięki finansowemu wsparciu Fundacji szkoła pozyskała laptopy. Dzieci z klas 4-8 mają możliwość zgłębiania tajników wiedzy w sposób dla nich niezwykle atrakcyjny. Uczniowie, rozwiązując zindywidualizowane testy online, zmagają się z czasem, dokonują samooceny, poprawiają błędy.

Czytaj więcej...

Z wizytą w szkolnej kuchni

W miesiącu marcu klasa 1/2a wraz ze swoją wychowawczynią Marzena Kuczewską odwiedziła szkolną kuchnię. Uczniowie zobaczyli wygląd kuchni od środka, sprzęt na którym kucharki przygotowują i gotują obiad, a także poznali bliżej pracę i strój kucharki. Wszystkim podobała się wycieczka. Na koniec dzieci podziękowały pani Jadzi za oprowadzenie po kuchni i dostarczenia wielu wrażeń.

Czytaj więcej...

Wiosna w przyrodzie

14 marca 2019 r. uczniowie klas: 2b, 3a, 3b, 3bA, 4b odwiedzili wraz z wychowawczyniami Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Temat zajęć związany był ze zbliżającą się porą roku – wiosną. Uczniowie podczas zajęć dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat zwierząt budzących się wiosną ze snu zimowego, powracających ptaków i pierwszych kwiatów. Swoją wiedzę poszerzali poprzez ćwiczenia i zagadki. Spotkanie zakończyło się rozsianiem ziarenek owsa w doniczkach.

Czytaj więcej...

18 edycja konkursu recytatorskiego

W dniu 11.03.2019r. odbyła się w naszej szkole 18 edycja konkursu recytatorskiego pod hasłem „ Dbam o swoje bezpieczeństwo”. W tym roku przystąpiło do niej 25 uczniów z klas 1-8. Zadaniem uczestników była recytacja wierszy na temat bezpieczeństwa. Przed występem uczestników prowadząca Marzena Kuczewska przeprowadziła z uczniami pogadankę dotyczącą zachowania bezpieczeństwa oraz nauczyła nowego okrzyku, który był miłym akcentem podczas całej prezentacji.

Czytaj więcej...

Konkurs neurologopedyczny

Dnia 6 marca 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs neurologopedyczny. Tematem konkurs było stworzenie pracy plastycznej, na której jest zawarta „moja praca z logopedą”. Prace mogły być wykonane w dowolnym formacie i wybranej przez uczestnika technice. Głównym celem konkursu było poszerzanie wiedzy na temat pracy logopedy z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzenie wyobraźni i talentów dzieci.

Czytaj więcej...

Wiosna w przyrodzie

W dniu 04.03.2019r. uczniowie z klas 1/2a, 1bA, 1cA, 7b i 7bA wybrali się ze swoimi wychowawczyniami do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Tematem spotkania były zmiany zachodzące w przyrodzie wiosną. Na początku zajęć uczniowie obejrzeli film dydaktyczny, dotyczący znaków wiosny, charakterystycznych zmian zachodzących wiosną oraz budzenie się zwierząt z zimowego snu. Podsumowaniem projekcji filmu było rozwiązywanie wiosennych zagadek.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

6 marca 2019r. w czasie apelu rozdano nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu plastycznego pt. „Zima – zabawy na śniegu i lodzie”. Prace wszystkich uczestników można było podziwiać na wystawie pokonkursowej wyeksponowanej w holu szkoły (parter). Oto laureaci w poszczególnych grupach wiekowych: I kategoria: Przedszkole I miejsce - Wojtek Szczęsny, II miejsce - Nikola Juszczyńska, III miejsce - Kacper Choliński, II kategoria:

Czytaj więcej...

Zima w przyrodzie

W dniu 21 lutego 2019r. uczniowie klas 3b, 3bA, 3a, 4b wybrali się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej na spotkanie pt. „Zima w przyrodzie”. Dzieci obejrzały film dydaktyczny przedstawiający charakterystyczne zmiany zachodzące zimą w przyrodzie oraz dokarmianie zwierząt i ptaków. Poznały zwierzęta zasypiające na zimę. Po projekcji filmu dzieci przystąpiły do ćwiczeń praktycznych wykonanych z materiałów wtórnych – karmnik dla ptaków, które zabrały ze sobą do szkoły.

Czytaj więcej...

Lekcja ciepła

Klasa 1/2a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-ekologicznym, zatytułowanym „Lekcja ciepła”. Jego koordynatorem jest wychowawczyni Marzena Kuczewska . Projekt realizowany jest na terenie całej Polski w klasach 1-2 przez dostawców ciepła systemowego, przy wsparciu władz miejskich. Patronatem tego przedsięwzięcia został Prezydent Miasta Włocławka – Marek Wojtkowski. Cykl zajęć pozwoli wytłumaczyć dzieciom jak ogrzewali się ludzie w dawnych czasach- zaczynając

Czytaj więcej...

Proste rady na odpady

W dniu 07.01 2019r. uczniowie klas: 1/2a, 1bA, 1cA i 7b pod opieką swoich wychowawców: Marzeny Kuczewskiej, Joanny Molendy, Agnieszki Szadkowskiej-Sałaty i Katarzyny Kłusek udali się na warsztaty na temat gospodarowania odpadami na terenie naszego miasta Włocławka. Spotkanie rozpoczęło się krótką pogadanką na temat segregacji śmieci. Następnie uczniowie mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce segregując odpady do odpowiednich, kolorowych pojemników.

Czytaj więcej...