×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969151

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Lekcja ciepła

Klasa 1/2a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjno-ekologicznym, zatytułowanym „Lekcja ciepła”. Jego koordynatorem jest wychowawczyni Marzena Kuczewska . Projekt realizowany jest na terenie całej Polski w klasach 1-2 przez dostawców ciepła systemowego, przy wsparciu władz miejskich. Patronatem tego przedsięwzięcia został Prezydent Miasta Włocławka – Marek Wojtkowski. Cykl zajęć pozwoli wytłumaczyć dzieciom jak ogrzewali się ludzie w dawnych czasach- zaczynając

Czytaj więcej...

Proste rady na odpady

W dniu 07.01 2019r. uczniowie klas: 1/2a, 1bA, 1cA i 7b pod opieką swoich wychowawców: Marzeny Kuczewskiej, Joanny Molendy, Agnieszki Szadkowskiej-Sałaty i Katarzyny Kłusek udali się na warsztaty na temat gospodarowania odpadami na terenie naszego miasta Włocławka. Spotkanie rozpoczęło się krótką pogadanką na temat segregacji śmieci. Następnie uczniowie mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę w praktyce segregując odpady do odpowiednich, kolorowych pojemników.

Czytaj więcej...

Choinkę ustroić już czas

W czwartek, 13 grudnia uczniowie klas: 1/2a, 7a, 7b i 7cA pod opieką p. M.Kuczewskiej, p. A. Maszkiewicz, p. K. Kłusek, p. E. Lewandowskiej udali się do Muzeum Etnograficznego przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku na zajęcia edukacyjne: „Choinkę ustroić już czas” przygotowane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, co to jest podłaźniczka, jakie ozdoby wieszali na choince nasi przodkowie,

Czytaj więcej...

Zima w przyrodzie

W dniu 17.12.2018r. uczniowie klas 1/2a, 1bA, 1cA, 5cA i 7b wybrali się ze swoimi wychowawczyniami do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Tym razem tematem spotkania były zmiany zachodzące w przyrodzie zimą oraz dokarmianie zwierząt i ptaków. Na początku zajęć dzieci obejrzały film dydaktyczny dotyczący zapadania w zimowy sen niektórych zwierząt. Uczniowie nie mieli problemu w nazywaniu zwierząt. Po projekcji filmu dzieci zabrały się do robienia karmników dla ptaków, które zabrały ze sobą.

Czytaj więcej...

Koncert „Pamiętamy o Tobie Święty Mikołaju”

W dniu 13. 12. 2018r. grupa uczniów z klas: 1a, 1cA, 3a, 3b, 3bA i 4b wraz z wychowawcami udała się do Włocławskiego Centrum Kultury Browar B na koncert z okazji 18 finału akcji "Pamiętamy o Tobie Św. Mikołaj i Ja" organizowanej dzięki Stowarzyszeniu "Daj Szansę". Podczas koncertu uczniowie wspólnie z innymi gośćmi i artystami na scenie śpiewali dobrze znane kolędy.

Czytaj więcej...

Z wizytą w Straży Miejskiej

W dniu 10.12.2018r. uczniowie klasy 1/2a, 1bA, 5cA oraz 7b wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się do Straży Miejskiej. Tematem spotkania było poznanie pracy strażników miejskich. Po krótkiej pogadance strażniczki prowadzące spotkanie pokazały i omówiły uczniom blankiet mandatu oraz środki przymusu bezpośredniego. Tymi środkami są: pałka, kajdanki, ręczne miotacze gazu oraz krótkofalówka. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały te przedmioty.

Czytaj więcej...

O powietrze dbamy gdyż nim oddychamy

29 listopada 2018 r. uczniowie klas: 2b, 3a, 3b, 3bA, 4b i 6cA odwiedzili wraz z wychowawczyniami Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Podczas zajęć dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat powietrza. Swoją wiedzę poszerzali poprzez ćwiczenia i zagadki. Spotkanie zakończyło się wykonaniem balonowych pszczółek, które uczniowie otrzymali na pamiątkę.

Czytaj więcej...

Coraz bliżej święta!

Klasa 6b z panią Anetą Wojtasiak uczestniczyła w warsztatach cukierniczych profesjonalnego zdobienia pierników w pracowni Tortowni Kujawskiej Pani Karoliny Appel - Parchety. Młodzież miała możliwość obserwować sztukę dekorowania oraz samodzielnie ozdobić pierniki.

Czytaj więcej...

O powietrze dbamy, gdyż nim oddychamy

W dniu 26.11.2018r. klasy 1/2a, 1bA, 1cA, 5cA, 6d, 7b oraz 7cA wraz z wychowawczyniami udały się do Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej. Uczniowie w czasie zajęć obserwowali różne doświadczenia związane z obecnością w naszym otoczeniu powietrza oraz znajdującego się w nim tlenu. Na koniec prowadząca zajęcia przekazała uczniom informacje na temat zanieczyszczeń powietrza oraz zwróciła uwagę na to, co można zrobić, aby powietrze było czyste.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 06.11.2018 r. odbyło się Ślubowanie klas pierwszych. Do grona społeczności szkolnej zostali przyjęci uczniowie klas: 1a, 1bA, 1cA i 1dA. Zanim dzieci zostały uczniami naszej szkoły musiały zdać egzamin. Zawierał on do wykonania 3 zadania , a mianowicie: rozwiązanie zagadek, tor przeszkód oraz zagranie akompaniamentu na instrumentach perkusyjnych do piosenki: „ Stuk, puk”. Po zdaniu egzaminu dzieci prezentowały swoje umiejętności, które nabyły w ciągu dwóch miesięcy nauki w szkole.

Czytaj więcej...

Rajd z latarkami

Dnia 8 listopada 2018 r. uczniowie klas IV – VII SP wraz z opiekunami p. Elżbietą Lewandowską i p. Anną Maszkiewicz uczestniczyli w XXIX RAJDZIE Z LATARKAMI z okazji 100-lecia niepodległości. Liczną grupą około 200 osób przebyliśmy trasę 8 km w jesiennej aurze. Pierwszym punktem postoju był Zespół Szkół Nr 8, w którym mieliśmy możliwość obejrzeć Izbę Pamięci Narodowej. Po zapadnięciu zmroku dalszą wędrówkę kontynuowaliśmy z latarkami leśnymi ścieżkami.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego

Dnia 21 czerwca 2018r. odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Przedszkola w roku szkolnym 2017/2018. Uczniowie przez cały rok aktywnie brali udział w konkursach i akcjach organizowanych przez SU i oto teraz nadszedł czas podsumowań. W akcji pod hasłem: „Zbieramy plastikowe nakrętki’ wzięło udział 30 uczniów:

Czytaj więcej...