×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Dzień Edukacji Narodowej

17 milionów

Święto ziemniaka

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1897260

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego

Dnia 21 czerwca 2018r. odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Przedszkola w roku szkolnym 2017/2018. Uczniowie przez cały rok aktywnie brali udział w konkursach i akcjach organizowanych przez SU i oto teraz nadszedł czas podsumowań. W akcji pod hasłem: „Zbieramy plastikowe nakrętki’ wzięło udział 30 uczniów:

Czytaj więcej...

W Ośrodku Edukacji Ekologicznej

W dniu 19.06.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz wychowawczyniami i rodzicami udali się do Ośrodka Nadleśnictwa Włocławek. Dzieci spotkały się z leśnikiem, który zapoznał je z bogatą roślinnością i ze zwierzętami żyjącymi w naszych lasach oraz przekazał wiele ciekawostek. Następnie odbyły się zajęcia w terenie. Zadaniem uczniów było znajdowanie punktów zaznaczonych na mapie. Okazało się, że to nie było dla naszych uczniów trudne zadanie, ale przyniosło wiele radości.

Czytaj więcej...

W Centrum Zabawy w RIO

W dniu 18.06.2018r. uczniowie klasy 1a wybrali się ze swoją wychowawczynią p. Marzeną Kuczewską do Centrum Zabawy RIO. Dzieci nie mogły się doczekać kiedy tam pójdą. Fajna sprawa w tym RIO, jest jak w bajce. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczniowie niechętnie wracali do szkoły.

Czytaj więcej...

Podsumowanie akcji "Drzewko za butelkę"

Po raz kolejny nasza szkoła brała udział w akcji ekologicznej – „Drzewko za butelkę”, której organizatorem była firma Anwil. Podsumowanie tegorocznej XVI edycji akcji odbyło się 12 czerwca w Browarze B. Akcja ta miała na celu rozwijanie edukacji ekologicznej wśród uczniów poprzez kształtowanie zdolności segregacji odpadów oraz promowanie wiedzy związanej z wykorzystywaniem surowców wtórnych. Cieszyła się ona dużą popularnością zarówno wśród uczniów, jak i rodziców.

Czytaj więcej...

Mówię, Piszę, Czytam

8. 06.2018 r. drużyny klas IV-VI uczestniczyły w konkursie polonistycznym, który badał ich kompetencje w zakresie czytania, pisania i mówienia. Uczniowie zostali poddani torturom językowym rozwijającym ich erudycję, czytali na czas, rozwiązywali krzyżówki, rebusy, układali wyrazy w porządku alfabetycznym itp. Ostatecznie na podium znaleźli się: 1.miejsce- Kacper Tomaszewski i Szymon Tomasik, 2.miejsce-Igor Gospodarski i Dawid Perczyński, 3.miejsce- Jakub Kamiński i Mikołaj Pluciński. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i zaangażowania!

Czytaj więcej...

Z wizytą „Krzywe Błota”

W dniu 05.06.2018 roku uczniowie SP klasy 4/5a, 6a, 6bA pod opieką pani Katarzyny Kłusek, Anny Maszkiewicz, Elżbiety Lewandowskiej uczestniczyli w wycieczce do Stacji Uzdatniania Wody „Krzywe Błota”. Uczniowie poznawali technologię oczyszczania wody w Stacji Uzdatniania Wody. Dowiedzieli się, jakim procesom trzeba poddać wodę, aby nadawała się do picia. Zobaczyli jak zbudowane są filtry. Pracownik Stacji Uzdatniania Wody uświadomił także uczniom, jak ważne jest oszczędzanie wody.

Czytaj więcej...

Życie na łące

W dniu 29.05.2018r. uczniowie z klasy 1a, 2b, 3b i z klasy 6cA wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Marzeną Kuczewską, p. Moniką Rokicką, p.Renatą Wiesławską i p. Wiesława Siedlecką po raz kolejny odwiedzili Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej. W czasie warsztatów uczniowie oglądali film o roślinach i zwierzętach żyjących na łące, a po jego projekcji wypełniali świecowymi kredkami kontury wybranych mieszkańców łąki. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Czytaj więcej...

Majowe Kapliczki Maryjne

Majowe kapliczki Maryjne gotowe! W miesiącu maju dzieci z grup przedszkolnych pod okiem swoich wychowawców i pani katechetki Agaty Krupińskiej z radością wykonywały piękne, kolorowe kapliczki. Wszystkie prace są małymi dziełami sztuki. W trakcie prac najczęściej pojawiało się pytanie : ,, Czy będę mógł/mogła wziąć kapliczkę do domu?,,

Czytaj więcej...

Zielona Szkoła w Goreniu Dużym

Miesiąc maj to czas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, czas wycieczek. W Szkole Podstawowej p. Elżbieta Lewandowska i p. Anna Maszkiewicz od lat organizuje wyjazd na „Zieloną Szkołę”. W tym roku uczniowie klas I-VII byli w dniu 28 maja 2018 r. na „Zielonej Szkole” w Goreniu Dużym. Wyjazd finansowany był przez Wydział Edukacji. Podczas wyjazdu uczniowie mieli możliwość poznania piękna Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego,

Czytaj więcej...

Akademia z okazji Dnia Matki

25 maja 2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki dla zaproszonych gości. Swoje umiejętności wokalno-taneczne zaprezentowali podczas utworu ,,Zimny drań”. Bracia Dasse pięknie zaśpiewali piosenkę o mamie. Były też konkursy, życzenia i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Z wizytą w Telewizji Kujawy

W dniu 22.05.2018r. klasy 1a, 2b i 4/5a wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Marzeną Kuczewską, p. Moniką Rokicką i p. Katarzyną Kłusek wybrały się na wycieczkę do Telewizji Kujawy. Uczniowie byli bardzo ciekawi jak wygląda praca w telewizji. Będąc na miejscu zwiedzili budynek, przyglądali się wykonywanej pracy niektórych pracowników oraz mieli okazję przesłać życzenia Dyrekcji Szkoły jak również koleżankom i kolegom z Zespołu.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu „Czyste wody – zdrowe ryby”

W dniu 16 maja 2018 Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 126 „Policji’ oraz Komenda Miejska Policji we Włocławku realizując po raz kolejny wspólny „Program edukacyjno-ekologiczny dla dzieci i młodzieży”, dokonali rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „Czyste wody –zdrowe ryby”, w którym udział wzięli m.in. uczniowie naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 612 prac, z których w różnych grupach wiekowych i z różnych placówek oświatowo-wychowawczych,

Czytaj więcej...