×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2064374

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu na film krótkometrażowy w zakresie profilaktyki uzależnień

W roku szkolnym 2018/2019 w Szkole Przysposabiającej do Pracy, Zasadniczej Szkole Zawodowej, Branżowej Szkole I Stopnia w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku realizowany był program profilaktyczny pt „ARS, czyli jak dbać o miłość” w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu tytoniu i innych środków psychoaktywnych. W toku realizacji programu nauczyciele: Katarzyna Bączalska, Marta Kotarska, Magdalena Sadowska wspólnie z szóstką uczniów stanowiących część grupy teatralnej Światłocień:

Jarosławem Jesionowskim, Mateuszem Przekwasem, Kają Klimek, Agatą Rutecką, Wiktorią Szklarską, Izabelą Lewandowską; przystąpiły do uczestnictwa w konkursie „Szkoła wolna od używek”. Nagrany i zmontowany film krótkometrażowy zwyciężył w etapie powiatowym i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy w rozstrzygniętym etapie wojewódzkim powyższego konkursu, przyznał Zespołowi Szkół nr 3 we Włocławku III miejsce. Uzyskany dyplom został przekazany na ręce dyrekcji. W ramach nagrody został wzbogacony księgozbiór biblioteki szkolnej. Nauczyciele wraz z uczniami dziękują za wsparcie w przygotowaniach konkursowych Pani Dyrektor Ewie Fol, Pani Wicedyrektor Agacie Szulc oraz Pani Kierownik warsztatów szkolnych Barbarze Czubakowskiej. Jednocześnie dziękujemy Pani Magdzie Psykowskiej za pamiątkową fotografię.

Film można obejrzeć pod linkiem http://www.zs3wek.pl/10-zespol-szkol-nr-3/zszspp/2069-szkola-wolna-od-uzywek-wygralismy-etap-powiatowy Linki do organizatora konkursu: - https://www.pssewloclawek.pl/index.php/10-uncategorised/aktualnosci/757-konkurs-szkola-wolna-od-uzywek-rozstrzygniecie-etapu-powiatowego - http://pwisbydgoszcz.pl/?cid=1831