×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2088356

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Światowy Dzień bez Tytoniu

Z okazji przypadającego na dzień 31 maja „Światowego Dnia bez Tytoniu” w dniu 30.05.2019 r. obchodziliśmy Szkolny dzień profilaktyki ph. „Szkoła wolna od używek”. Społeczność szkolna zgromadzona na sali gimnastycznej obejrzała spektakl profilaktyczny „ŚWIATŁOCIEŃ” w wykonaniu uczniów teatru szkolnego - członków PaTPORTU, który zdobył nagrodę publiczności w IX Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych 2019 r. organizowanym przez Komendę Policji we Włocławku,

obejrzała film krótkometrażowy pn. „Szkoła wolna od używek”,który uczniowie Zespołu Szkół nr 3 nakręcili na ogólnopolski konkurs organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. Jury konkursu powiatowego Sanepidu dostrzegło walory profilaktyczne filmu, który wygrał etap powiatowy i dostał się do etapu wojewódzkiego konkursu, gdzie zajął trzecie miejsce. W ramach szkolnej kampanii antytytoniowej całej społeczności szkolnej przypomniano o całkowitym zakazie palenia papierosów na terenie szkoły i poinformowano o zdrowotnych skutkach czynnego i biernego palenia tytoniu. Następnie młodzież obejrzała pokonkursową wystawę plakatów wykonaną przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Branżowej Szkoły I stopnia i wzięła udział w głosowaniu na najciekawszy plakat „Wolni od papierosów”. Grupą teatralną opiekowały się p. Marta Kotarska i p. Katarzyna Bączalska, do nagrania filmu dołączyła p. Magdalena Sadowska, nad całością czuwała p. Joanna Kołodziej i p. Danuta Langa.

 • DSC04879 (Copy)
 • DSC04884 (Copy)
 • DSC04889 (Copy)
 • DSC04893 (Copy)
 • DSC04894 (Copy)
 • DSC04895 (Copy)
 • DSC04899 (Copy)
 • DSC04900 (Copy)
 • DSC04903 (Copy)
 • DSC04909 (Copy)
 • DSC04912 (Copy)
 • DSC04913 (Copy)
 • DSC04914 (Copy)
 • DSC04918 (Copy)
 • DSC04921 (Copy)
 • DSC04925 (Copy)
 • DSC04929 (Copy)