×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2088347

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Podsumowanie I semestru nauki

W dniu 14 lutego w Szkole Branżowej oraz Szkole Przysposabiającej do Pracy odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019.Rozstrzygnięto także konkurs frekwencyjny. Miło nam poinformować, że puchary za najlepszą frekwencję w I semestrze zdobyły klasy: 2b Branżowej Szkoły I Stopnia oraz B1 Szkoły Przysposabiającej do Pracy Natomiast 28 uczennic i uczniów zostało wyróżnionych za 100% frekwencją w I semestrze:

Magdalena Grzybowska, Paulina Miastkowska, Emilia Palińska, Mateusz Przekwas, Damian Zdziarski, Iza Lewandowska, Krystian Seroczyński, Artur Fornalewicz, Kaja Klimek, Natalia Teśka, Mateusz Rybicki, Iza Wychocka, Marcin Tracikowski, Natalia Stawicka, Dominika Seklecka, Piotr Wenecki, Damian Markowski, Anita Paśko, Kacper Wyczachowski, Anna Ziółkowska, Damian Olszewski, Piotr Tracikowski, Adam Wilczyński, Justyna Grabowska, Natalia Dorawa, Jakub Janicki, Marcin Kotański. Wyróżnionym klasom oraz osobom serdecznie gratulujemy. Wszystkim naszym uczniom życzymy sukcesów w drugim semestrze !

  • Image1
  • Image2
  • Image3
  • Image4
  • Image5