×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2102633

Odwiedza nas 21 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Poznajmy się

W czwartek - 14 lutego - w szkole branżowej zostało przygotowane spotkanie dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum z Zespołu Szkół nr 3. Jego celem było przedstawienie oferty edukacyjnej Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Spotkanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i rodziców. Prowadzące: pedagog Agnieszka Łukomska i psycholog Agnieszka Budindorf przedstawiły film prezentujący szkoły i kierunki kształcenia,

a także zaprosiły zebranych do poznania budynku szkolnego, sal lekcyjnych i pracowni warsztatowych. Był także czas na pytania i swobodne rozmowy przy słodkim poczęstunku. Uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum oraz ich rodziców,którzy wciąż wahają się z wyborem szkoły, każdego dnia serdecznie zapraszamy na rozmowę.

 

  • Image1
  • Image2
  • Image3
  • Image4
  • Image5
  • Image6
  • Image7