×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Życzliwy Włocławek w naszej szkole

Zasady dobrego wychowania

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Ognisko patriotyczne

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2006057

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2010

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Zakończenie projektu pn. "Święto Niepodległości a tradycje kujawskie"

W ostatnim dniu stycznia br odbyły się warsztaty twórcze i zakończono realizację projektu pt. "Święto Niepodległości a tradycje kujawskie", finansowanego z Fundacji "ANWIL dla Włocławka", realizowanego przez Fundację Caietanus we współpracy z naszą szkołą. Razem z przedstawicielami "Wrzosu" grupy uczniów uczestniczyły w zajęciach, gdzie seniorzy

zaprezentowali uczniom i uczestnikom spotkania tradycyjny haft kujawski, malowanie wzorów kujawskich. Zajęcia były również połączone z zajęciami plastycznymi z wiodącą tematyką „zimowy krajobraz Kujaw”. Uczniowie licznie wzięli udział w warsztatach, gdzie oprócz poznawania tradycji, mogli wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Po zakończonych zajęciach na uczestników czekał poczęstunek a najciekawsze prace otrzymają drobne nagrody, min. nawiązujące do tradycji kujawskich. Celem projektu było przede wszystkim poznanie historii naszego regionu, związanych z przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, kulinarnymi tradycjami obchodzenia Święta Niepodległości na Kujawach. Poprzez realizację projektu i współpracę z seniorami z Zespołu Folklorystycznego „Wrzos” uczestnicy projektu mogli, poznać strój kujawski, dawne zwyczaje, kultywować tradycję. Seniorzy poprzez swój udział, zachęcali młodzież do umiłowania historii naszego regionu i rozbudzali w nich postawy patriotyczne a także zachęcali do poznania tradycji lokalnych. W ramach projektu odbyły się wspólne min. wyjścia na miejscową wystawę, wyjazd do Kłóbki, gotowanie żuru i największe, najbardziej popularne przedsięwzięcie- międzyszkolny turniej gęsinowy. Dla wszystkich uczniów przygotowano tablicę ze zdjęciami z działań z projektu.

 • DSC_5869
 • DSC_5870
 • DSC_5873
 • DSC_5891
 • DSC_5899
 • DSC_5905
 • DSC_5906
 • DSC_5908
 • DSC_5916
 • DSC_5924
 • DSC_5926
 • DSC_5929
 • DSC_5930