×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Mistrz Pięknego Czytania

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1969069

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Zakończenie projektu pn. "Święto Niepodległości a tradycje kujawskie"

W ostatnim dniu stycznia br odbyły się warsztaty twórcze i zakończono realizację projektu pt. "Święto Niepodległości a tradycje kujawskie", finansowanego z Fundacji "ANWIL dla Włocławka", realizowanego przez Fundację Caietanus we współpracy z naszą szkołą. Razem z przedstawicielami "Wrzosu" grupy uczniów uczestniczyły w zajęciach, gdzie seniorzy

zaprezentowali uczniom i uczestnikom spotkania tradycyjny haft kujawski, malowanie wzorów kujawskich. Zajęcia były również połączone z zajęciami plastycznymi z wiodącą tematyką „zimowy krajobraz Kujaw”. Uczniowie licznie wzięli udział w warsztatach, gdzie oprócz poznawania tradycji, mogli wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi. Po zakończonych zajęciach na uczestników czekał poczęstunek a najciekawsze prace otrzymają drobne nagrody, min. nawiązujące do tradycji kujawskich. Celem projektu było przede wszystkim poznanie historii naszego regionu, związanych z przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, kulinarnymi tradycjami obchodzenia Święta Niepodległości na Kujawach. Poprzez realizację projektu i współpracę z seniorami z Zespołu Folklorystycznego „Wrzos” uczestnicy projektu mogli, poznać strój kujawski, dawne zwyczaje, kultywować tradycję. Seniorzy poprzez swój udział, zachęcali młodzież do umiłowania historii naszego regionu i rozbudzali w nich postawy patriotyczne a także zachęcali do poznania tradycji lokalnych. W ramach projektu odbyły się wspólne min. wyjścia na miejscową wystawę, wyjazd do Kłóbki, gotowanie żuru i największe, najbardziej popularne przedsięwzięcie- międzyszkolny turniej gęsinowy. Dla wszystkich uczniów przygotowano tablicę ze zdjęciami z działań z projektu.

 • DSC_5869
 • DSC_5870
 • DSC_5873
 • DSC_5891
 • DSC_5899
 • DSC_5905
 • DSC_5906
 • DSC_5908
 • DSC_5916
 • DSC_5924
 • DSC_5926
 • DSC_5929
 • DSC_5930