×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096640

Odwiedza nas 12 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Konkurs Filmowy

W dniu 13 grudnia br odbył się konkurs filmowy w ramach realizowanego wspólnie przez Fundację Caietanus i Zespół Szkół nr 3 projektu "KF Kajtek - pasjonaci 2", finansowanego ze środków Gminy Miasto Włocławek . W konkursie, po przeprowadzonych eliminacjach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 5 oraz ZS nr 3. Uczniowie podczas konkursu wykazywali się sporą wiedzą na temat filmów polskich i zagranicznych. Rywalizacja była zacięta, gdyż musiała odbyć się dogrywka aby wyłonić zwycięzców.

Dla wszystkich uczniów były przewidziane atrakcyjne nagrody. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu. Na zakończenie spotkania dla uczestników konkursu przygotowano poczęstunek. więcej zdjęć na profilu Fb Fundacji Caietanus.

 

  • DSC_5573
  • DSC_5577
  • DSC_5578
  • DSC_5586
  • DSC_5589
  • DSC_5590
  • DSC_5600
  • DSC_5601
  • DSC_5602
  • DSC_5616