×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096652

Odwiedza nas 36 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Niespodzianka od Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

W listopadzie gościliśmy na szkoleniu w naszej szkole panią Katarzynę Zygmunt-Hernandez z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Po intensywnym, kilkugodzinnym, tematycznym spotkaniu, Agnieszka Łukomska i Agnieszka Budindorf czyli pedagog i psycholog z BSIS miały okazję porozmawiać z p. Kasią o specyfice pracy z młodzieżą z niepełnosprawnościami. Wielkim zaskoczeniem były dwie paczki z FDDS, które dotarły w tym tygodniu do szkoły. Przesyłki zawierały środki higieniczne dla dziewcząt

(które będą rozdawane na bieżąco) oraz inne artykuły, które zostaną wykorzystane podczas zajęć w BSIS i SPP dotyczących dojrzewania i seksualności młodych ludzi. Do przesyłki dołączona była karta z świątecznymi życzeniami dla wszystkich uczniów. Panie Agnieszki i dziewczęta z Branżowej Szkoły I Stopnia i Szkoły Przysposabiającej do Pracy bardzo gorąco dziękują p. Kasi i całej Fundacji za tak miłą, świąteczną niespodziankę.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5