×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096670

Odwiedza nas 62 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Lustra Niepodległej - grafika

W ramach projektu "Dopalamy się sztuką" uczniowie SPP udali się do Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku na wystawę zatytułowaną - Lustra Niepodległej. Prace prezentowane na wystawie przybliżyły uczniom tematykę dotyczącą grafiki artystycznej. Pracownik galerii, pani Małgorzata Jabłońska wyjaśniła uczniom, w jaki sposób artysta - grafik tworzy dzieła. Opowiedziała jak wygląda droga, od projektu przez wykonanie matrycy, do powstania odbitek — rycin, które mają wartość oryginalnych dzieł sztuki.

W towarzystwie pani Małgorzaty Jabłońskiej zwiedzający wnikliwie oglądali prace polskich grafików. Dynamiczne linoryty, stanowiące odbicie subiektywnej interpretacji przez artystów historii i rzeczywistości, dostarczyły uczniom niezwykle barwnych doznań, które na długo pozostaną w ich wyobraźni.

 • DSCN3074 (Copy)
 • DSCN3080 (Copy)
 • DSCN3082 (Copy)
 • DSCN3085 (Copy)
 • DSCN3087 (Copy)
 • DSCN3093 (Copy)
 • DSCN3094 (Copy)
 • DSCN3104 (Copy)
 • DSCN3109 (Copy)
 • DSCN3112 (Copy)
 • DSCN3113 (Copy)
 • DSCN3119 (Copy)
 • DSCN3129 (Copy)
 • DSCN3134 (Copy)