×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2044837

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

ZS nr 3 świętuje 100-lecie Odzyskania Niepodległości!!!

Cała społeczność ZS nr 3 zaangażowała się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Już 4 listopada 2018 r. podczas Mszy Świętej w parafii Najświętszego Zbawiciela we Włocławku uczniowie wraz z nauczycielami przedstawili patriotyczny program słowno-muzyczny pt.:”Jeszcze Polska nie zginęła”, Przygotowany program wprowadził zgromadzonych parafian w atmosferę poprzedzającą datę 11 XI 1918 r. Zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę Niepodległości.

Ukazano ducha narodu polskiego, który w czasie 123 lat niewoli wielokrotnie wychodził z inicjatywą walki za ojczyznę. Nie zabrakło pięknych pieśni patriotycznych, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. 11 listopada 2018 r.- w głównym dniu obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „biegający" nauczyciele naszej szkoły: p. K.Korpalska, p.A.Krupińska i p.Z.Piwoński reprezentowali z dumą naszą szkolną społeczność podczas historycznego biegu 100-lecia Niepodległości w Poznaniu. Kolejnym punktem obchodów Święta Niepodległości był wyjazd uczniów (A.Wawrzyniak, A.Stańczak, W.Bartczak, A.Karpiński), i nauczycieli ZS nr 3 (J.Szymańska,A.Maszkiewicz,K.Rudzińska,A.Krupińska) do Domu Opieki Społecznej w Kurowie w dniu 15 listopada 2018 r, w celu przedstawienia podopiecznym programu słowno-muzycznego. Piękne wiersze, wspólnie odśpiewane pieśni patriotyczne, wspomnienia tych którzy walczyli o wolność wprawiły wszystkich w zadumę i refleksję. Poprzez aktywne obchody daliśmy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!

 • 20181111_164532 (Copy)
 • DSC00001 (Copy)
 • DSC00008 (Copy)
 • DSC00011 (Copy)
 • DSC00013 (Copy)
 • DSC00016 (Copy)
 • DSC00020 (Copy)
 • DSC00024 (Copy)
 • image062 (Copy)
 • image063 (Copy)
 • image066 (Copy)
 • image071 (Copy)
 • image073 (Copy)
 • received_1759975117463063 (Copy)