×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Statystyki

Odsłon artykułów:
2096646

Odwiedza nas 22 gości oraz 1 użytkownik.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Sukces uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Branżowej Szkoły I stopnia na wojewódzkim konkursie w Bydgoszczy

W dniu 7.11. uczennice Anna Wawrzyniak, Natalia Sawicka, Natalia Teśka oraz Anna Kęsicka wzięły udział w wojewódzkim konkursie pn. ,,Multidyscyplinarny Festiwal Zawodów w 100 rocznicę odzyskania niepodległości To moje miejsce, to jest mój dom". Cała czwórka po zakończeniu rywalizacji znalazła się na podium!! Ania Wawrzyniak oraz Natalia Teśka zajęły II miejsce w konkurencji dla ogrodników i pomocy obsługi hotelowej, Natalia Sawicka - również II miejsce wśród krawców,

natomiast Ania Kęsicka - III miejsce w zmaganiach kucharzy. Uczennicom w tym dniu towarzyszyły i udzielały cennych wskazówek panie Danuta Langa, Bożena Jastrzębska oraz Marta Kotarska. Głęboko wierzymy w to, że to nie ostatni tak wielki sukces naszych uczniów.

 

  • Image-1 (Copy)
  • Image-10 (Copy)
  • Image-2 (Copy)
  • Image-3 (Copy)
  • Image-4 (Copy)
  • Image-5 (Copy)
  • Image-6 (Copy)
  • Image-7 (Copy)
  • Image-8 (Copy)
  • Image-9 (Copy)