×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Jasełka 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Wróżby i zabawy andrzejkowe

11 Listopada

Ognisko patriotyczne

Ślubowanie klas pierwszych BSIS i SPP

17 milionów

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
1959746

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

1% podatku dla naszych uczniów

1 procent

Zwracamy się z prośbą do rodziców, opiekunów, sympatyków i tych wszystkich, którzy wyrażają wolę wsparcia naszej szkoły o  przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Dziękujemy!

 

Wyjazd do Kłóbki

W dniu 26.10.2018 r odbył się wspólny wyjazd uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy do Kłóbki i Kowala szlakiem ciekawych miejsc nie tylko pod względem przyrodniczym ale również historycznym. Wyjazd odbył się w ramach projektu pn. " Święto Niepodległości a tradycje kujawskie", finansowanego przez Fundację "ANWIL dla Włocławka" a realizowanego we współpracy Zespołu Szkół nr 3 i Fundacji Caietanus. W ramach wyjazdu uczniowie odwiedzili ośrodek edukacji ekologicznej w Kowalu,

gdzie uczniowie poznali walory przyrodnicze Parku oraz miejsca pamięci znajdujące się w tych okolicach. Następnie posłuchali opowieści Pana Piotra, mieszkańca Kowal, który przybliżył uczestnikom wycieczki miejsce pamięci, znajdujące się w centrum miasteczka. Po wysłuchaniu ciekawych historii, wykonaniu zdjęć, grupa udała się do Kłóbki, skansenu wsi kujawskiej, w której uczniowie poznali min. tradycyjnie urządzenia, maszyny, które służyły do pozyskiwania ziarna, z którego potem była mąka i chleb. uczniowie zobaczyli stary wiatrak, maneż, kuźnię, starą dawna chatę wiejską i mnóstwo zwierząt gospodarskich. Udział uczniów w wycieczce pozwolił rozszerzyć wiedzę na temat rodzinnych i lokalnych tradycji, ciekawych miejsc historycznych i przyrodniczych.

  • 20181105_144454
  • 20181105_144557
  • DSCN2854 z1
  • DSCN2892z2
  • DSCN2923z3
  • DSCN2937z4
  • DSCN2970z5
  • DSCN2975z6
  • DSCN3000z7
  • DSCN3005z7