×

Logowanie do Strefy nauczyciela


Zapomniałeś login?


Zapomniałeś hasło?

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Strefa Rodzica

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Koła zainteresowań

Koła zainteresowańPo zajęciach oferujemy uczniom uczestnictwo
w kołach zainteresowań.

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Międzyszkolny Turniej Zawodowy

Otwarcie wypożyczalni rowerów trójkołowych

Przyjaźnie dla Autyzmu

Przedstawienie profilaktyczne "Światłocień"

Teledysk na 8 Marca

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.1

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.2

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.3

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych cz.4

Bicie Rekordu Polski!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2087057

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

 
Kompleksowa oferta edukacyjna!  NABÓR 2019/2020

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

To był Bal!

bal charytatywnyDyrekcja Zespołu Szkół Nr 3 wraz z Międzyzakładową Organizacją Związków Zawodowych NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Szkolnictwa Wyższego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej oraz Zarządem Regionu NSZZ Solidarność Toruńsko-Włocławskiego oddział we Włocławku, po raz kolejny zorganizowała bal charytatywny, podczas którego zlicytowane zostały prace artystyczne naszych uczniów oraz przedmioty znanych i cenionych ludzi, pragnących wesprzeć niepełnosprawną młodzież naszej szkoły.Zebrane fundusze pozwolą na doposażenie specjalistycznym sprzętem pracowni muzykoterapii, która pomaga naszym uczniom w pełniejszym poznawaniu otaczającego ich świata. Podczas balu odbyła się aukcja przedmiotów przekazanych przez znane osobistości min . Parę Prezydencką RP Annę i Bronisława Komorowskich, Prezydenta RP Lecha Wałęsę, Marszałek Sejmu RP Ewę Kierzkowską, Biskupa Wiesława Alojzego Meringa - dzieła Brygidy Ingrid Mrozek z Gdańska, aktorkę Annę Dymną, Marcina Wyrostka, Posłów RP regionalnych artystów i innych sympatyków szkoły.Dyrekcja ZS Nr3 podczas balu podziękowała związkom- organizatorom poprzedniego balu za zebrane środki, które w 2010r zostały przeznaczone na letni wypoczynek 20 os grupy uczniów w górach. Bal odbył się w restauracji "Gościniec" we Włocławku. Do Tańca przygrywał zespół muzyczny "Fokus". Zebrane środki i cały dochód z imprezy zostanie wykorzystany na wyżej wskazany cel. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom balu AD 2011 za udział, za przekazane środki podczas aukcji oraz liczne deklaracje wsparcia finansowego przedsięwzięcia dotyczącego doposażenia w sprzęt muzykoterapii. Zapraszamy do galerii zdjęć pod linkami:www.q4.pl oraz www.wlc.pl